Známe podobu ženské části pavouka OKTAGONu Underground

Dnes bylo odhaleno kompletní ženské obsazení OKTAGONu Underground a nutno uznat, že nabídka bojovnic, které si to rozdají o finanční odměnu, je opravdu výborná.

V české části je podle očekávání hlavní favoritkou Lucie Pudilová, která bere zápasy pod upravenými pravidly jako šanci, aby naskočila opět na vítěznou vlnu po jejím konci v UFC. Zuby si na českou jedničku brousí svěřenkyně Andrého Reinderse. Talentovaná Tereza Ronda Bledá si očividně věří a má proč.

Druhou dvojici tvoří zástupkyně Penta gymu Magdalena Šormová, která držela titul ukrajinské organizace WWFC a dokázala zvítězit i v prestižní Invicta FC. Poslední do počtu je kladenská bojovnice Tereza Vepřoun Dvořáková. Bronzová medailistka z evropského šampionátu WAKO, která disponuje největší porcí zkušeností z postojových disciplín ze všech českých zástupkyň.

Slovenská část pavouka nabízí Lucii Krajčovič, která ve svém posledním vystoupení podlehla Míše Dostálové, ale upravená pravidla jí budou jako několikanásobné šampionce v Muay Thai určitě sedět více než klasické MMA.

Další účastnice poslední OKTAGONské výzvy, kterou uvidíme i nyní, je Lucia Szabová. Zatím neporažená dívka, které je předpovídána velká budoucnost, bude největší favoritkou na straně našich východních sousedů. Čtyřku doplní Alena Gondášová, která se vrací do klece po dvouleté pauze a Paula Marčišová reprezentující Triglav Gym.

Vsaďte si na turnaje organizace Oktagon, sledujte zápasy živě a vyberte peníze zdarma zde.

OKTAGON UNDERGROUND nabízí slušnou podívanou

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue