Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon Prime 2 Košice: Fight card, výsledky, informace a live stream

Ještě před listopadovým Oktagon 15 uvidíme Oktagon Prime 2, který hostí Košice. Galavečer sice nenabízí top bojovníky, ale i tak nás čekají zajímavé bitvy. V následujícím článku si představíme fight card a zrekapitulujeme podrobné informace.

Oktagon Prime 2 se uskuteční v Košicích 25. října 2019. Na bojiště se tentokrát promění místní Crow Aréna. Velká škoda je, že kvůli zranění neuvidíme hlavní zápas Karol Ryšavý vs. Miroslav Štrbák. Vedení Oktagonu však nezahálelo a sehnalo za Miroslava rychle náhradu. Tou je Max Lima, pro kterého se jedná v Oktagonu o premiéru.

Oktagon Prime 2: Fight card a výsledky
  • Miroslav Štrbák vs. Max Lima
  • Jozef Wittner vs. Maté Kertesz
  • Václav Mikulášek vs. Branislav Zuzák
  • Samuel Daňko vs. František Fodor
  • Denis Tripšanský vs. Tomáš Linh Le Sy
  • Aziz Dauliatov vs. Martin Mucha
  • David Sokolovský vs. Andrej Kalašník
  • Ladislav Majernik vs. Dominik Engel
  • Matúš Šutka vs. Jakub Dyk

Pokud hodláte navštívit Košice, lístky jsou dostupné na Ticketportál. Vypadá to, že jich bude dostatek i na místě a především nejsou tak drahé jako na Oktagon 15 v Praze. Nejlevnější vstupenku pořídíte za čtrnáct euro. Exklusive pak za 39 euro.

Jestli však chcete sledovat tento turnaj z pohodlí domova, můžete tak učinit prostřednictvím televize O2 Sport TV. My však doporučujeme registraci k Tipsportu, který by měl jednotlivé fighty také přenášet. Pokud se registrujete zde, obdržíte zdarma 150,- Kč na sázky a můžete si vychutnat celý turnaj živě.

Pokud máte rádi bojové sporty a chcete je sledovat živě online zdarma, máte jedinečnou příležitost! Navíc jsme si pro vás připravili 150,- Kč, které můžete IHNED využít. MMA je na vzestupu a brzy nás čeká i Oktagon 15, kde se předvede Karlos Vémola. Pokud nebudete zrovna v Praze, můžete sledovat živý přenos odkudkoliv z mobilu.

VYBERTE PENÍZE ZDARMA A SLEDUJTE BOJOVÉ SPORTY ŽIVĚ

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin