top fight logo export web
oktagon 24 prime fight card vysledky

OKTAGON Prime 4 Pardubice, prewiev a živý přenos

Ani tentokrát nás organizace OKTAGON na svém turnaji neochudí o titulovou bitvu. Bantamová divize byla po odchodu Tomáše Deáka bez šampiona, ale už v sobotu v noci poznáme jeho nástupce.

Šanci dostane česká jednička v této hmotnostní kategorii Filip Macek. Dlouho se zdálo, že si to o uvolněný pás rozdá s talentovaným Javidem Basharatem, ale ten dal nakonec přednost DWCS, kde si výborným výkonem a výhrou vybojoval smlouvu v UFC.

Filipa tak prověří dánský Žralok Jonas Magard, který byl šampionem FENu a v OKTAGONu se uvedl výhrou nad Ukrajincem Velievem.

Druhou hlavní událost večera si pro sebe zabrali tvrdé amazonky Lucka Pudilová a Marta Waliczek. Holky se v kleci potkají již podruhé. Na OKTAGONu 21 vyhrála děleným rozhodnutím na body Kulka z Příbrami, ale polská strana tento výsledek nikdy nepřijala. Nyní nastal čas odvety, do které půjde v lepším rozpoložení Marta, která na rozdíl od Lucie poslední zápas vyhrála.

Od našich severních sousedů přijede i další zástupce Robert Bryczek. Ten se naposledy utkal s Brazilcem Britem a skončil knockoutován již v prvním kole. Neúspěch vyústil ve změnu váhové kategorie a jednatřicetiletý Polák tak poprvé zkusí štěstí ve váze do 84 kilogramů. Tam ho bude čekat kometa posledních měsíců Zdeněk Polívka. Game Over z Říčan v posledním zápase ukončil kariéru UFC veterána Erica Spicelyho a žízeň má i na šampiona FENu.

O budoucnosti v polotěžké váze hodně napoví zápas mezi Rafaelem Xavirem a Danielem Toledem. Pokud Brazilec, který je zatím v OKTAGONu stoprocentní, porazí i nebezpečného Toleda, stane se z něj legitimní titulový uchazeč.

OKTAGON Prime 4 Pardubice – výsledky vážení

Hlavní kartu otevře miláček pardubického publika Jaroslav Pokorný. Jukebox se vrací do klece po téměř třech letech a již na vážení to mezi ním a Milošem Janičičem pořádně jiskřilo.

Nejočekávanější záležitost na prelims je bezpochyby bitva mezi Kohoutem a Fodorem. Slovenský borec na posledním turnaji nenavážil a navíc zkolaboval při následném nabírání. Matouš je tedy pořádně nažhavený mu vrátit extrémně dlouhou přípravu a ukončit jeho vítěznou sérii.

Návrat po delší pauze čeká i zástupce ASA Jakuba Bahníka. Situaci mu určitě nebude chtít ulehčit jeho soupeř, kterým je veterán Asleigh Grimshaw.

Turnaj začíná jako vždy v 18:00 a sledovat jej bude možné po zakoupení PPV nebo díky streamům sázkových kanceláří.

oktagon 24 prime fight card

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.