top fight logo export web
ondrej novotny oktagon prime 5

OKTAGON Prime 5: Změny na kartě kvůli COVIDU! Co nás čeká za zápasy?

Další turnaj OKTAGONu se nezadržitelně blíží a po oficiálním vážení je jasné, že ani tentokrát bohužel nemůžeme dostat kartu, na které by se nepodepsal COVID.

První závažnou ránu utrpěl OKTAGON Prime 5 již na začátku fight weeku, kdy organizace oznámila zranění Mateusze Legierskiho. Matouš Kohout se ale poměrně záhy dočkal náhradního soupeře, kterým je Arda Adas.

Devětadvacetiletý Němec sice podlehl Ronymu Paradeiserovi, ale poté zvládl ukončit submisí Honzu Malacha. Pro Matouše je tato změna poměrně nepříjemná, protože se stylově jedná o velmi rozdílné soupeře.

Jak už jsme si za poslední měsíce museli zvyknout, o další jméno nás připravilo testování na COVID. Smůla tentokrát sedla na Fero Fodora, který po komplikacích s váhou před duelem s Kohoutem musí spolknout další hořkou pilulku v podobě zrušeného zápasu.

Jeho oponent Karol Ryšavý se ale na turnaji nakonec představí. OKTAGONu se povedlo najít náhradu, která bude představená dnes odpoledne na veřejném vážení. Podle interních informací se jedná o Ebrahima Hosseinpoura. Tento borec s pozitivní bilancí vyhrál většinu zápasů knockoutem. Duel se uskuteční v dohodnuté váze do čtyřiasedmdesáti kilogramů.

Zbytek karty zůstal stejný a nás tak čekají opravdu zajímavé souboje, hlavně ve veltrové a polotěžké váze. Hlavní tahák je jasný, dvojka divize Máté Kertész prohrává v OKTAGONu pouze s Davidem Kozmou a rád by si vybojoval další titulovou šanci. Bojan Veličkovič má ale úplně stejný plán, a tak je jasné, že v sobotu večer bude muset jeden z nich přehodnotit svoje nejbližší cíle.

Brazilský sympaťák Rafael Xavier zatím likviduje své soupeře s obdivuhodnou lehkostí. V OKTAGONu nastoupil ke třem zápasů, které všechny vyhrál před limitem. Jeho původní soupeř Miloš Petrášek sice musel kvůli zranění odstoupit, ale náhradník stojí za to.

Polský veterán Marcin Lazarz nastupoval v KSW, RCC nebo teď naposledy ve FENu. Šampion polotíhy Viktor Pešta už plánuje svoji budoucnost v PFL, a tak se o uvolněný titul může brzy porvat vítěz tohoto zápasu.

Kromě těchto duelů nás čeká návrat vždy zajímavého Christiana Jungwirtha, který stejně jako jeho soupeř Robo Pukač nutně potřebuje výhru. V akci uvidíme i Jakuba Tichotu, Andreje Kalašníka nebo Kaika Brita. Turnaj proběhne na Slovensku v Šamoríně a sledovat jej můžete klasicky přes PPV nebo streamy sázkových kanceláří.

Zde se můžete podívat na video  a výsledky z vážení Oktagon Prime 5.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.