novotny white soud

OKTAGON se soudí s UFC! Strčí táta českého MMA Ondřej Novotný prezidenta UFC do kapsy?

Asi vám neuniklo, že organizace OKTAGON nedávno změnila tvar bojiště. Klec ve tvaru oktagonu je minulostí, teď se zápasí v kruhu.

A není to kvůli tomu, že by byli majitelé nejúspěšnější české organizace zatížení na kruhy. Ke změně muselo dojít kvůli sporům s nejznámější zahraniční organizací UFC, která má tvar oktagonu i samotné slovo oktagon patentované. Táta českého MMA Ondřej Novotný dokonce prozradil, že OKTAGON s UFC vede určité soudní spory.

„Je to vlastně tak, ale zároveň ne. Asi by se zase tak nic moc nestalo, kdybychom to neudělali, protože je tady spoustu organizací na světě, které jedou v oktagonu historicky a dlouhodobě. A co? Nezměnili to a ani to měnit nebudou,” potvrdil Ondřej Novotný v podcastu u Kulatého stolu.

„Proč jste to měnili vy?“ zeptal se pohotově jeden moderátorů podcastu. „Protože s nimi vedeme nějaké soudní spory a protože to pro nás vlastně nic neznamená… Je to taková úlitba bohům. Ok, je to bod, který z těch bodů, kde se hádáme, jsme schopní splnit bez nějakého většího problému. Tady to máte a dejte pokoj… To je Amerika. Amerika je v tomhle před ostatními. Oni tam opravdu myslí na všechno.“

„Mají dokonce zaregistrované i to slovo… Ty se s nimi hádáš o věci, které nikdy nemohou ani náhodou vyhrát. Ale hádáš se s někým, kdo má několik miliard a má čas se s tebou hádat třeba 20 let. Pak volíš, v čem je ta hádka důležitá a v čem třeba ne. Jsou tam věci, které oni prohráli, když se snažili někoho šikanovat. To je jejich způsob projevu. Když jsi významný, tak tě začnou šikanovat. My to bereme tak, že je to vlastně fajn, že jsme významní,” dodal Novotný.

Je jasně vidět, že UFC nedá nikomu vydechnout. Prezident organizace Dana White by měl nejraději monopol, a proto si vše patentoval. Nám nezbývá, než popřát OKTAGONu pevné nervy a ať jsou v soudních sporech co nejúspěšnější!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin