top fight logo export web
Jozef Wittner

Oproti OKTAGONu se v RFA moje výplata zvedla, těší talentovaného Jozefa Wittnera

Byl jedním z prvních borců, který se nebál spojit svoji tvář s novou organizací Real Fight Arena. V OKTAGONu měl přitom Jozef Wittner slušnou pozici a po skalpu Robo Pukače mohl být tak dva zápasy od titulové šance.

I tak si plácl s Borisem Marhanským a nyní se nemůže dočkat premiérového startu pod novým chlebodárcem. Očekávání navíc umocňuje dlouhá pauza, způsobená zdravotními problémy.

Jozef Wittner v Real Fight Arena

„Déle než roční pauzu jsem se pokusil využít ve svůj prospěch. Prošel jsem si těžkým obdobím, co se týká zdraví, ale na druhé straně jsme měl víc času zdokonalit technickou stránku. Teď se těším na zápasy a prioritou je moje kariéry, protože jsem v nejlepších letech.“

Jožo se také netají tím, že na jeho přestupu hrála významnou roli ekonomická stránka. I tak ale od RFA očekává, že mu bude doručovat zajímavé zahraniční soupeře, kteří jej posunou po sportovní stránce.

„Věřím, že budu bojovat hlavně se zahraničními soupeři. Odveta s Cibinskim bude na pořadu dne až se k ní probojuje. Na to musí porážet výš postavené borce než doteď. Servis a přístup v RFA zatím hodnotím velmi pozitivně, opravdu je to příjemná spolupráce a poznal jsem při ní mnoho zajímavých lidí. Hlavně sportovci musí také z něčeho žít. Fighteři nemají většinou měsíční plat a jsme závislí na zápasech a sponzorech. U mně je to „No pain-No money“, proto jsem rád, že se moje laťka zvedla vzhůru co se výplaty týká.“

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.