OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Pardál Gladiators NIGHT SuperLiga 2018

Svátek bojových sportů na jihu Čech je tady. V pátek 9. listopadu se ve velkém sále Gerbery uskuteční další ročník Pardál Gladiators Night.

Předprogram začíná v 18.00, hlavní program o hodinu později. Galavečer profesionálních zápasů dle pravidel thajského boxu, MMA a K-1 nabídne několik atraktivních duelů. Diváci se mohou těšit také na zástupce pořádajícího Gladiators gym České Budějovice. 

Ve velkém sále Gerbery uskuteční další ročník Pardál Gladiators Night

Pardál Gladiators NIGHT superliga

Další ročník jedné z nejsledovanějších akcí na jihu Čech. Galavečer profesionálních zápasů dle pravidel Muaythai, MMA a K-1. Dech beroucí podívaná a extrémní sportovní výkony. Domácí publikum se může těšit na českobudějovické borce a zástupce Gladiators gym České Budějovice. Hlavním partnerem celé akce je českobudějovický pivovar Budvar a pivo Pardál.

Místo konání akce: Restaurace Gerbera – Budvar aréna, Mánesova 1224/3, České Budějovice
Datum začátku akce: 9. Listopadu 2018 18:00
Datum ukončení akce: 9. Listopadu 2018 23:55

Galavečer profesionálních zápasů dle pravidel Muay Thai a K-1

Podrobnosti

Další ročník jedné z nejsledovanějších akcí na jihu Čech. Galavečer profesionálních zápasů dle pravidel Muay Thai a K-1. Dech beroucí podívaná a extrémní sportovní výkony. Domácí publikum se může těšit na českobudějovické borce a zástupce Gladiators Gym České Budějovice. Hlavním partnerem celé akce je českobudějovický pivovar Budvar a pivo Pardál.

Cena vstupenek na místě akce 400,- Kč / osoba.
Cena vstupenek v předprodeji za 350,- Kč / osoba.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue