Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Patrik Kincl: Drogy a vězení? To mě nezničilo! MMA mi ukázalo cestu
patrik kincl vezeni

Patrik Kincl: Drogy a vězení? To mě nezničilo! MMA mi ukázalo cestu

Patrik Kincl je jednoznačnou ikonou českého MMA. Nyní působí v organizaci KSW a mluví se i o odvetě s Karlosem Vémolou. Neměl to však na své cestě úplně jednoduché.

Jak se vůbec Patrik Kincl k MMA dostal? Pokud vidíte tohoto sympatického borce, který čelí velké oblibě fanoušků a má všech pět evidentně pohromadě, nikdy byste neřekli, že si prošel i vězením.

V minulosti si odseděl dva roky za vydírání, ublížení na zdraví a omezování osobní svobody. Ani tvrdé tvrdé drogy ho v životě neminuly, dal se však raději na dráhu profesionálního sportovce. A jak je vidět, úspěšně!

V rozhovoru pro RP Record se rozpovídal o bitvě s Karlosem Vémolou i jeho následné prohře s Attilou Véghem. Dále přidal svůj názor na organizaci UFC a mnoho dalšího.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin