top fight logo export web
patrik kincl vezeni

Patrik Kincl: Drogy a vězení? To mě nezničilo! MMA mi ukázalo cestu

Patrik Kincl je jednoznačnou ikonou českého MMA. Nyní působí v organizaci KSW a mluví se i o odvetě s Karlosem Vémolou. Neměl to však na své cestě úplně jednoduché.

Jak se vůbec Patrik Kincl k MMA dostal? Pokud vidíte tohoto sympatického borce, který čelí velké oblibě fanoušků a má všech pět evidentně pohromadě, nikdy byste neřekli, že si prošel i vězením.

V minulosti si odseděl dva roky za vydírání, ublížení na zdraví a omezování osobní svobody. Ani tvrdé tvrdé drogy ho v životě neminuly, dal se však raději na dráhu profesionálního sportovce. A jak je vidět, úspěšně!

V rozhovoru pro RP Record se rozpovídal o bitvě s Karlosem Vémolou i jeho následné prohře s Attilou Véghem. Dále přidal svůj názor na organizaci UFC a mnoho dalšího.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.