top fight logo export web

Patrik Kincl je v zápase s Attilou Véghem obrovským outsiderem! Bude překvapení?

Už v pondělí 27. prosince v Brně proběhne pod záštitou bojové organizace Fight Night Challenge jeden z nejzajímavějších boxerských galavečerů letošního roku.

Na turnaji se představí spousta známých tváří, včetně známého slovenského rappera Rytmuse. Do boje půjde i bývalý šampion Bellatoru Attila Végh, který poměří síly s Patrikem Kinclem.

Kincl měl na přípravu jen dva dny a tak je v souboji s Véghem obrovským outsiderem. A to jak podle sázkových kanceláří, tak i sázkařů a fanoušků. Aktuální kurz na vítězství Kincla je 3.76, zatímco kurz na výhru Végha je pouze 1.22.

Outsiderem je i bojovník Alexender Cverna, který se utká se Samuelem Krištofičem. Cverna bude mít sice velkou váhovou převahu, kterou by mohl využít především v prvním kole, ale i tak je na něj kurz 2.38, zatímco na Piráta je 1.50.

Dalším očekávaným zápasem bude souboj mezi rapperem Rytmusem a Gáborem Borárosem. Kurz na vítězství Rytmuse je překvapivě 2.68, což je celkem nízko, vzhledem k tomu, že má Gábor s bojovými sporty mnohem více zkušeností. Na druhou stranu má za sebou Rytmus boxerský duel s rapperem Marpem, který sice prohrál, ale ostudu si neuřízl.

Dále se na turnaji představí i Čis T (Čistychov), Flexking Frayer, Moloch Vlavo, Laky Royal, Jakub Gazdík a Denis Farkaš. Vše vypukne už 27. prosince v brněnském Zoner Bobbyhall centru. Galavečer bude možné sledovat od 19:00 živě, a to formou PPV streamu.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.