top fight logo export web
alex lohore mma zapas patrik kincl

Patrik Kincl si na Lohorého věří, obává se pouze jedné věci. Jaké?

Patrik Kincl věří ve své schopnosti i v to, že Lohorého úspěšně porazí. Prohrát si ten duel údajně může jedině sám vlastní chybou.

Podzim nám klepe na dveře, což mnoho lidí netěší, ale zato jim tu náladu můžou zpříjemnit turnaje, které se aktuálně chystají. Konkrétně na tuzemské scéně se bude 17. září konat Oktagon 35, jehož hlavní zápas obstará dvojice Patrik Kincl – Alex Lohoré.

Tato dvojice má speciální motivaci uspět. Jednak je ve hře pás střední váhy, který momentálně náleží českému borci, ale také je zde šance, že se vítěz na konci roku střetne s Terminátorem Karlosem Vémolou. Tedy tím největším tahounem mediální pozornosti u nás.

patrik kincl ksw titul

Jak bude duel Kincl vs. Lohoré probíhat?

Oba bojovníci pochopitelně sází sami na sebe. Alex Lohoré slibuje, že si na Kinclovi vybije všechno to policejní násilí, které na něm v době jeho mládí bylo prováděno. Český bijec naopak věří, že cokoliv, s čím jeho protivník přijde, si v klidu pohlídá. Naopak si tento duel může prohrát jedině sám nějakou vlastní chybou.

„Lohorého vnímám hlavně jako counterpunchera,“ hodnotí Kincl. „Nejvíce může těžit pouze z mých chyb, což je předávání úderů, nedotažené údery atp. Budu se muset snažit být nečitelný, dobře své útoky časovat a nezůstávat v dostřelu,“ představil svůj plán.

Svou výhodu vidí hlavně v boji na zemi. „Ve wrestlingu si docela věřím, ovšem myslím si, že tam se Alex se mnou asi nepožene. Připravuji se tak ne všechny možné scénáře,“ podotkl královehradecký bojovník.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!