top fight logo export web
6442f9b402ac4484f23d964d8f2c87d2c988f1a5

Patrik Kincl si postěžoval na metody „nové“ organizace. Něco takového jsem v životě nezažil, tvrdí

Čtvrteční večer bude znamením premiéry nové organizace, která údajně se zaniklým XFN nemá nic společného. Přesto se její metody v mnoha věcech neliší… a to včetně lidí, kteří se pod ní nacházejí.

Jak už tomu tradičně bývá zvykem, den před vypuknutím turnaje proběhlo oficiální vážení, na němž se převedli všichni bojovníci, jichž se bude galavečer v pražské hale Královka týkat. Mezi potvrzenými uchazeči nechyběl ani Patrik Kincl, na něhož čeká silný italský soupeř Mattia Schiavolin (15-2-3).

Důvodem, proč byla většina lidí nespokojená, je to, že zrovna ve středu byl na území České republiky zaznamenám teplotní rekord pro měsíc červen (38,9 °C) a všichni zápasníci se účastnili veřejného vážení na Náplavce poblíž rozpáleného betonu, po němž museli přejít.

„Bylo to nejhorší vážení mé kariéry!“ neskrýval své emoce Patrik Kincl, jenž něco podobného zažil vůbec poprvé. „V takovém horku je strašné, že někoho napadne pořádat vážení mimo klimatizované prostory. Proč na Náplavce? Proč na lodi u rozpáleného betonu? Fakt se po tom nešlo dobře,“ stupňoval svou zlobu.

„Organizačně to bylo strašné. Všichni zápasníci jdou na váhu s vysokým stupněm dehydratace a někdo si to dovolí pořádat na takto nevhodném místě. Je to pro mě ponaučení do budoucna. Už nikdy nebudu spolupracovat s organizací, která MMA prostě nerozumí,“ vysvětlil.

Patrik Kincl byl téhož dne údajně převezen do nemocnice, protože se na něm tyto podmínky podepsaly. Podle všeho se ale nejednalo o nic natolik vážného, že by musel z večerního duelu odstoupit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!