top fight logo export web

Peňáz ladí ve Švédsku formu s Chimaevem a Tillem, navíc prozradil, kdo vyhraje titul OKTAGONu

Pokud chcete posouvat svoje bojové schopnosti nad úroveň tuzemského MMA, nejlepší volbou je pořádně dlouhý kemp v některém z vyhlášených gymů kdekoliv po světe.

Allstar Traing Center ve švédském Stockholmu tyto parametry splňuje dokonale, a navíc je pouhé čtyři hodiny letu od Prahy. Navíc zde mají čeští bojovníci po návštěvách Procházky, Petráška, Martínka a dalších dobré jméno.

Matěj Money Peňáz i přes působivou sérii vítězství neusíná na vavřínech a rozhodl se podstoupit náročnou část přípravy v domovském gymu Alexe Gustafssona. Prvotní dojmy vylíčil fanouškům na svém instagramovém profilu.

„První pocity ze Švédska mám takové, že se mi tu líbí, protože lidi jsou příjemní. Švédsko je pěkné, je tady hezká příroda. Stockholm je také pěkný. Zatím teda samé klady. Co se týče tréninků, tak ty jsou tady také super. Hodně se tady wrestlí, což já potřebuju, protože v tom mám největší nedostatky. Gustafsson, Chimaev a teď i Till jsou pro mě perfektní sparing partneři. Gustafsson je v gymu od začátku, co jsem přijel. Chimaev se teď vrátil z Thajska. Trénuje od začátku týdne. Nově přijel i Darren Till, takže parádní.“

Khamzat Chimaev na jednom ze svých „storíček“ ukázal, jaký dokáže Matějovi udělat letecký den. Právě wrestling s Vlkem nebo například s Ilirim Latifim ukáží Monyemu jeho slabiny lépe než pět zápasů v OKTAGONu. To, že se do party přidal i liverpoolský chuligán Till, je také skvělá zpráva, protože Peňáz má postoj na úrovni absolutní špičky UFC, a právě s Darrenem může být v tomto směru velká zábava.

I přes ambice v zahraničí bude Matěj i nadále účinkovat v OKTAGONu, kde má platnou smlouvu. Jeho střední váha pozná v následujících dnech nového šampiona, a tak nás samozřejmě zajímal Peňázův názor na zápas Pirát vs. Kincl.

„Za mě je favorit Patrik Kincl. Myslím si, že bude těžit ze svých zkušeností a že bude dominantnější ve wrestlingu a grapplingu a právě to přetaví ve vítězství.“

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.