top fight logo export web
274969a8aa8cf5df426a5105c8d901d0600dacee

Pešta se v Liberci potká s ruskou gorilou, která se vůbec nešetří. Jen za rok stihla devět zápasů!

Poté, co organizace Night of Warriors oznámila, že se pod jejími křídly objeví Viktor Pešta, zbývalo jen vyřešit otázku, kdo bude jeho soupeřem. Dnes už to víme s naprostou přesností a určitě nepůjde o žádného otloukánka.

„Každý český fanoušek si přeje vidět Viktora zpátky v akci a nyní jim to bude umožněno. Pokusíme se k němu přiřadit kvalitního soupeře. Další podrobnosti však budeme zveřejňovat postupně,“ uvedla před pár dny organizátorka Monika Soukalová.

A jak bylo slíbeno, tak bylo i vykonáno. Na akci Night of Warriors s pořadovým číslem XV se proti českému bijci, jehož minulost je spojena také s UFC, postaví ruská 190 cm vysoká a 93 kilogramů vážící gorila se jménem Roman Gudočkin.

Pro ty z vás, co ho neznají, jde o zápasníka, který svou kariéru nakopl teprve před rokem, avšak přesto už stihl devětkrát vstoupit na horkou půdu oktagonu, kde sice poznal zprvu dvě porážky, ale na ně hned navázal sérií sedmi vítězství v řadě.

„Chtěli jsme soupeře, který bude mít aspoň pět výher za sebou, takže jsme v tomto ohledu spokojeni,“ potvrdila Soukalová. „Viktorovi je jedno, komu bude čelit. A Gudočkin si s sebou nese zkušenosti z M1 i thajboxu. Určitě půjde o zajímavý zápas,“ doplnil Peštův trenér.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.