top fight logo export web
274969a8aa8cf5df426a5105c8d901d0600dacee

Pešta se v Liberci potká s ruskou gorilou, která se vůbec nešetří. Jen za rok stihla devět zápasů!

Poté, co organizace Night of Warriors oznámila, že se pod jejími křídly objeví Viktor Pešta, zbývalo jen vyřešit otázku, kdo bude jeho soupeřem. Dnes už to víme s naprostou přesností a určitě nepůjde o žádného otloukánka.

„Každý český fanoušek si přeje vidět Viktora zpátky v akci a nyní jim to bude umožněno. Pokusíme se k němu přiřadit kvalitního soupeře. Další podrobnosti však budeme zveřejňovat postupně,“ uvedla před pár dny organizátorka Monika Soukalová.

A jak bylo slíbeno, tak bylo i vykonáno. Na akci Night of Warriors s pořadovým číslem XV se proti českému bijci, jehož minulost je spojena také s UFC, postaví ruská 190 cm vysoká a 93 kilogramů vážící gorila se jménem Roman Gudočkin.

Pro ty z vás, co ho neznají, jde o zápasníka, který svou kariéru nakopl teprve před rokem, avšak přesto už stihl devětkrát vstoupit na horkou půdu oktagonu, kde sice poznal zprvu dvě porážky, ale na ně hned navázal sérií sedmi vítězství v řadě.

„Chtěli jsme soupeře, který bude mít aspoň pět výher za sebou, takže jsme v tomto ohledu spokojeni,“ potvrdila Soukalová. „Viktorovi je jedno, komu bude čelit. A Gudočkin si s sebou nese zkušenosti z M1 i thajboxu. Určitě půjde o zajímavý zápas,“ doplnil Peštův trenér.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!