top fight logo export web
kares vondracek zapas

Petr Kareš z XFN je zpět! V březnu se porve s Petrem Vondráčkem

Bývalý promotér dnes již neexistující MMA organizace XFN se vrací zpět do boje, tentokrát jako zápasník! Petr Voldemort Kareš se utká v březnu s Petrem Vondráčkem, a to na galavečeru Heroes Gate.

Na MMA organizaci XFN se nevzpomíná příliš radostně, protože po ní zůstalo spoustu dluhů. Petr Kareš býval kdysi jejím promotérem, ale pak přešla organizace pod firmu Double Red a z Petra se stal opět bojovník.

Původně měl pod Double Red odzápasit tři souboje a jeho výplata měla jít na umoření dluhů, ale nakonec stihl jen jeden zápas se Samuelem “Pirát” Krištofičem, který navíc skončil remízou. Pak se Kareš odmlčel…

Každopádně teď hlásí návrat! Ten by se měl uskutečnit už 17. března na galavečeru Heroes Gate. Jeho soupeřem bude Petr Vondráček, který už s přípravou začal minulý měsíc v Thajsku.

Bitva dvou jmenovců by mohla přinést hodně slušnou podívanou, protože se oba zápasníci nemají příliš v lásce. Bude záležet hlavně na tom, jakou formu budou bojovníci mít. Galavečer Heroes Gate bude navíc s největší pravděpodobností vysílán na platformě OKTAGON.TV, takže bude zajímavé sledovat, zda a jakým způsobem OKTAGON Kareše odpromuje na svých sociálních sítích.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.