top fight logo export web
kozma knize zapas vysledek

Petr Kníže odhalil, v čem vidí největší problém po jednoznačné porážce s Davidem Kozmou

Mnoho lidí mu fandilo, ovšem on se dalšího překvapení už nedopustil. Petr Kníže s Davidem Kozmou jasně prohrál na body, což je zjevně definitivní konec jeho titulovým snahám.

Petr „Monster“ Kníže i navzdory svému veteránskému věku věřil, že zvládne současného velterové šampiona sesadit z trůnu. Za příklad použil i přirovnání k prvnímu duelu, jenž se uskutečnil před pěti lety a v němž vyhrál na body. Tentokrát však na body prohrál, a to navíc naprosto jasně. Kde se tedy stala chyba?

„Jediný problém byl, že ve váze, ve které normálně trénuju, se cítím dobře. Normálně mám devadesát kilo. A shazoval jsem do sedmdesát sedmičky. Měl jsem to taky trochu složitější během přípravy, takže váha nespadla, jak měla, a poslední den jsem dělal osm kilo, což je velký nápor. Tělo pak neregeneruje tak, jak chcete,“ prozradil Kníže deníku Sport.

„To vnímám jako největší problém, protože jsem se necítil, jak bych se chtěl. Toho jsem si byl vědom po celý zápasový den. V poledne jsem si byl zacvičit a tam jsem viděl, že mám trochu dřevěný nohy a tak. Původně jsem plánoval, že se budu víc hejbat. Čekal jsem, že bude házet, ale myslel jsem, že mu to ubráním a bude to víc v postoji. Navíc jsem se s ním nechtěl úplně pasovat, aby mi nedošla šťáva. Pět kol je dlouhá doba.“

Pink Panter je navíc soupeřem, který disponuje velmi podobným stylem jako Monster. Dá se tedy říct, že svému protivníkovi nastavil zrcadlo, z něhož navíc vyzařoval mladistvý elán.

„David bojuje podobným způsobem jako já, normálně mi nastavil zrcadlo. Lokty dělá podobný jako já, když se mu nedaří v postoji, tak se tam potopí a chce to házet. Což já dělám taky, že to tlačím. A prakticky po každý výměně se potopil a zkoušel házet. Máme podobný styl. David je přece jen o kousek mladší (15 let) a je na tom fyzicky fakt dobře,“ podotkl Kníže.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.