Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • VIDEO: Moje rána se dá srovnávat s Thorovým kladivem, připodobnil se Cverna k severskému božstvu
pirat cverna

VIDEO: Moje rána se dá srovnávat s Thorovým kladivem, připodobnil se Cverna k severskému božstvu

Jedním z vrcholů turnaje Fight Night Challenge, který proběhne 27.12. v Brně, bude rozhodně bitva mezi Pirátem a Alexem Cvernou. MMA bojovníci se pro ně netradičně utkají v boxerském klání, kde navíc není určena váhová kategorie. Jedině tak se dá střet těžké váhy Cverny, který má zhruba 120 kg, realizovat s Krištofičem, pro kterého je obvyklá váha okolo metráku. Hodně povedené promo video nám nyní přineslo i aktuální pohled obou aktérů.

„Bojovník jsem, protože mě to naplňuje. Do ringu přijdu rozdat vánoční dárky. Soupeř je sice těžký, ale pomalý a neobratný. Budu lepší!!! Alex? Hlavně prosím nastup,“ pokusil se vyhecovat svého soka Pirát.

„Boj je pro mě život, je to moje doména. Do zápasu jdu udělat show a dělám to hlavně pro ně. Lidé vědí, že moje rána se dá srovnávat s Thorovým kladivem. Piráte věr, že tam budu a ty vůbec nevíš co tě čeká,” kontroval nažhavený Alex Cverana, který má natrénováno na důležitý zápas v Německu. Ten mu bohužel zrušil pozitivní test na corona virus a Cverna si teď plánuje vybít si vztek na slovenském vítězi druhé řady OKTAGON Výzvy.

Pirát Krištofič vs. Alex Cverna

Kromě tohoto souboje nás čeká i bitva mezi raperem Rytmusem a jeho kamarádem Gáborem Borárošem. Hlavní show večera pak představuje třetí setkání Attily Végha s Emanuelem Newtonem. Vyrovnané skóre z Bellatoru slibuje napínavou podívanou i ve třetím vzájemném zápase. Startovku doplní takové jména, jako jsou Farkaš nebo Pretorian Gazdík.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?