Sleduj nás

Pirát: Mám chuť vyrazit do světa! Teď se mi ozval Bellator a dost mě to láká

Pirát: Mám chuť vyrazit do světa! Teď se mi ozval Bellator a dost mě to láká
Slovenský zápasník Samuel „Pirát“ Krištofič si moc dobře uvědomuje, že když porazí Kincla, otevře se před ním spousta nových možností. Svým fanouškům se pochlubil, že se mu před pár dny ozval Bellator, jedna z nejprestižnějších světových MMA organizací. A jak sám přiznal, dost ho zahraničí láká.

Furt mám v sobě chuť na něco světového. Teď se mi ozval Bellator, jestli bych 5. listopadu neletěl jako záskok na turnaj do Dublinu. Musím říct, že mě hodně lákalo si dát nejdřív zápas tam a na konci roku ještě s Karlosem. Jejich nabídka ale přišla jen deset dní před zápasem, což by byl velký risk. Navíc bych to samozřejmě musel řešit s Oktagonem, kde mám ještě smlouvu na tři zápasy. Je ale super, že se ozval právě Bellator. Jít do světa by mě určitě lákalo,“ přiznal Krištofič.

Je jasné, že Pirát má jen ty největší cíle. Tak jako každý profesionální zápasník chce vystoupat až na ty nejvyšší stupínky. A ty jsou v zahraničí. I proto ho nechává úplně chladným nová slovenská MMA organizace Real Fight Arena (RFA).


Pro fightery je to každopádně světový moment, že si budou moci vybrat, kde budou zápasit. Já ale hlavně doufám, že RFA bude plnit to, co slíbí. Že to nebudou žádní podvodníci. A že nenechají diváky na švestkách jako XFN, která vyprodala O2 arénu a pak fanouškům dlouho vracela peníze za vstupenky,“ prohlásil Pirát.

Tak uvidíme, jakým směrem se bude Samuelovo kariéra ubírat po 30. prosinci, kdy se utká s Kinclem. Do souboje bude vstupovat jako outsider. Dokáže překvapit?

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Lovec v kleci: Martínek odtajnil detaily z přípravy s Procházkou, jdou po Szpilkovi

Michal Martínek stojí před jedním z nejdůležitějších zápasů kariéry. Už 20. prosince se v polské Lodži postaví domácí hvězdě Arturu Szpilkovi. Český „Černovous“ neponechal nic náhodě a do přípravy zapojil i toho nejpovolanějšího, a to Jiřího Procházku. Podle Martínka je trénink s Jiřím pro hlavu bojovníka víc než jakýkoliv jiný dril, protože v kleci proti vám stojí skutečný lovec.

Lovec v kleci: Martínek odtajnil detaily z přípravy s Procházkou, jdou po Szpilkovi

Samuraj v čele UFC elity: Procházka ovládl žebříček nejlepších knokautů roku

Jiří Procházka opět potvrzuje status jednoho z nejatraktivnějších bojovníků planety. Vedení UFC vydalo oficiální sestřih nejlepších knockoutů za rok 2025 a český samuraj v něm hraje hlavní roli. Jako jediný se v prestižním výběru objevil hned dvakrát. Zatímco fanoušci oslavují jeho styl „všechno, nebo nic“, Jiří už plánuje, jak do své rodiny přivítat dceru i mistrovský pás.

Samuraj v čele UFC elity: Procházka ovládl žebříček nejlepších knokautů roku

„Bobíka roznesu na kopytech!“ Kincl hrozí třemi plány, Pukač se mu vysmál do obličeje

Turnaj Oktagon 81, který se uskuteční 28. prosince v pražské O2 areně, slibuje hned dva titulové zápasy, ale největší zlá dál krev proudí mezi Patrikem Kinclem a Robertem Pukačem. Dva veteráni domácí scény se do sebe pustili na sociálních sítích a nešetří ironií. Zatímco Kincl mluví o své taktické nadvládě, Pukač ho označuje za „přemotivovaného masterminda“.

„Bobíka roznesu na kopytech!“ Kincl hrozí třemi plány, Pukač se mu vysmál do obličeje