Top-Fight.cz - bojové sporty
kristofic oktagon pirat

Pirát: Mám chuť vyrazit do světa! Teď se mi ozval Bellator a dost mě to láká

Slovenský zápasník Samuel „Pirát“ Krištofič si moc dobře uvědomuje, že když porazí Kincla, otevře se před ním spousta nových možností. Svým fanouškům se pochlubil, že se mu před pár dny ozval Bellator, jedna z nejprestižnějších světových MMA organizací. A jak sám přiznal, dost ho zahraničí láká.

Furt mám v sobě chuť na něco světového. Teď se mi ozval Bellator, jestli bych 5. listopadu neletěl jako záskok na turnaj do Dublinu. Musím říct, že mě hodně lákalo si dát nejdřív zápas tam a na konci roku ještě s Karlosem. Jejich nabídka ale přišla jen deset dní před zápasem, což by byl velký risk. Navíc bych to samozřejmě musel řešit s Oktagonem, kde mám ještě smlouvu na tři zápasy. Je ale super, že se ozval právě Bellator. Jít do světa by mě určitě lákalo,“ přiznal Krištofič.

Je jasné, že Pirát má jen ty největší cíle. Tak jako každý profesionální zápasník chce vystoupat až na ty nejvyšší stupínky. A ty jsou v zahraničí. I proto ho nechává úplně chladným nová slovenská MMA organizace Real Fight Arena (RFA).

Pro fightery je to každopádně světový moment, že si budou moci vybrat, kde budou zápasit. Já ale hlavně doufám, že RFA bude plnit to, co slíbí. Že to nebudou žádní podvodníci. A že nenechají diváky na švestkách jako XFN, která vyprodala O2 arénu a pak fanouškům dlouho vracela peníze za vstupenky,“ prohlásil Pirát.

Tak uvidíme, jakým směrem se bude Samuelovo kariéra ubírat po 30. prosinci, kdy se utká s Kinclem. Do souboje bude vstupovat jako outsider. Dokáže překvapit?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Pirát: Mám chuť vyrazit do světa! Teď se mi ozval Bellator a dost mě to láká