top fight logo export web
Fight Night Challenge

Pirát na FNC prohrál a s Kinclem takhle fakt nemá šanci, nebral si Terminátor servítky

Oba tituloví uchazeči mají za sebou boxerský zápas, který mohl trochu napovědět, jak na tom momentálně jsou. Na galavečeru Fight Night Challenge se nejprve utkal Pirát Krištofič s Alexem Cvernou a poté v hlavní události večera Patrik Kincl s Attilou Véghem.

Dočasný šampion střední váhy měl sice o dvacet kilo těžšího soupeře, ale jeho výkon zůstal i tak hodně za očekáváním. Matador Cverna byl lepším borcem v ringu a Piráta zachránilo pouze svazování boje do klinče a častý pohyb dozadu. Patrik Kincl vzal sice zápas pouhé dva dny před jeho konáním, ale předvedl mnohem vyspělejší výkon, a i když prohrál na body, rozhodně se neměl za co stydět.

Oba bojovníci by se v tomto roce měli utkat s Karlosem Vémolou, který jejich počínání v ringu sledoval z bezprostřední blízkosti a ve svém tradičním živáku na Instargamu ohodnotil jejich výkon.

„Každý měl jiného soupeře, takže se to hodnotit úplně nedá. Ale na to, že Pirátova strategie je udržet to v postoji, tak Kincl předvedl mnohem vyrovnanější výkon proti Attilovi. Byl to vyrovnaný výkon, sice prohrál, ale to Pirát podle mě taky. Bylo na něm vidět, že nemá rád tlak dopředu. Pokud s tímhle něco neudělá a já bych to měl posoudit podle těchto dvou zápasů, tak si myslím, že nemá proti Kinclovi šanci!“

Karlos vyhlásil v tomto roce opět útok na titul a nyní se zdá, že ho bude muset vyrvat spíše Patrikovi než Pirátovi. Se slovenským borcem ho ale v kleci uvidíme určitě také.

„S Ondrou Novotným jsem domluvený, že můj návratový zápas bude s Pirátem. Samozřejmě bych chtěl, aby byl titulový. Doufám, že na Slovensku s tím něco Pirátův tým udělá, a že to bude vypadat jinak než na Fight Night Challenge, kde to opravdu přesvědčivé nebylo.“

Jak se dalo čekat, hodně otázek směřovalo na stav zraněné ruky. Bohužel momentálně nejsou žádné nové informace a vše by měla osvětlit magnetická rezonance, která je naplánována na příští týden.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.