top fight logo export web
494a182f0388e10074140cb2273e2c0e08a531a3

Pirát: Nejdřív vypleskám Kozmu a pak si poradím i s Vémolou

Samuel Pirát Krištofič trávil značnou část své přípravy na Islandu, kde se připravoval na svůj příští fight, jenž se má odehrát na horké ostravské půdě. Právě tam se utká s aktuálním šampionem velterové váhy Davidem Kozmou. Jakmile ho přemůže, má i další a v podstatě těžší cíl, tím je přemoct novou posilu Oktagonu MMA Karlose Vémolu, a to v kategorii do 84 kilogramů. 

Zápas s Pirátem je jedním z hlavních důvodů, proč český Terminátor neotálel, když měl tu příležitost přejít z XFN ke konkurenci, která mu zajistí takové protivníky, jaké si on sám přeje. Tím prvním je Samuel Křištofič, ihned po něm (nebo před ním) přijde Prince Aounallah a jako třešnička na dortu nastane slíbený dvojzápas se slovenským hrdinou Attilou Véghem. První Vémolova zápasnická pouť pod značkou Oktagonu začne již 16. března v Ostravě. Jméno soupeře bude teprve potvrzeno. 

„Pirát“ Krištofič, protože se připravoval mimo území České republiky, a tak nemohl být osobně přítomen na tiskové konferenci, odpověděl na výzvu Karlose Vémoly alespoň na dálku. „Osobně jsem se tiskovky sice neúčastnil, ale viděl jsem aspoň její část, tak celkem vím, o co tam šlo,“ naznačoval ve svém instagramovém příspěvku. „S Karlosovou výzvou nemám problém. Nejprve získám titul šampiona ve velterové váze (nad Davidem ‚Pink Pantherem‘ Kozmou) a potom si poradím i s Vémolou v další titulové bitvě ve váze střední,“ dodal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!