Top-Fight.cz - bojové sporty

Pirát: Vémola by byl těžší soupeř! Kincla zlikviduju

Slovenský bojovník Samuel Krištofič aka Pirát se připravuje na jeden z nejdůležitějších zápasů své kariéry. Už 30. prosince se utká s Patrikem Kinclem, který naskočil do titulového zápasu jako náhrada za zraněného Karlose Vémolu. A jak se zdá, sebevědomí Pirátovi určitě nechybí. Je přesvědčený, že Kincla zlikviduje!

Někdo může brát zápas s Kinclem jako ještě větší zkoušku než s Vémolou, ale záleží na úhlu pohledu. Rozdíl mezi nimi je v tom, že Karlos má jednu hodně silnou zbraň, se kterou dominuje každý zápas. Tedy strh a následná kontrola na zemi. To Kincl je komplexnějším zápasníkem, který umí ohrozit v postoji i na zemi. Zase ale nemá nic, čeho bych se měl výrazněji bát. Věřím, že ho zlikviduju,“ prohlásil sebevědomě Pirát.

Jenže fanoušci i sázkové kanceláře mají jiný názor. V zápase považují Piráta za velkého outsidera. „Že je Kincl velké sousto? Jasně, když šel v KSW o titul. Ale já jsem šampión a nemám v plánu si vybírat, proti komu budu obhajovat. Navíc si myslím, že Karlos by pro mě byl typologicky těžší soupeř. A to proto, že když už jsem prohrál, tak většinou proto, že mě na zemi můj protivník uválel. Tím neříkám, že by se to nemohlo povést i Kinclovi, ale jeho hlavní devíza to není,“ má jasno Krištofič.

Pirát si na Kincla věří, dokonce je přesvědčený o tom, že zápas bude pro diváky zajímavější, než kdyby šel s Vémolou. „Pokud se Patrik bude chtít nějak handrkovat skrz média nebo na tiskovkách, tak klidně můžeme. O to víc ho potom zbiju v samotném zápase. A že si už ze mě dělá srandu? Ta ho v kleci rychle přejde, až tam bude stát a já ho budu trefovat,“ dodal Pirát.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email