top fight logo export web
6cd789bd1a6645578a76cb8be75e8e143f3557e3

Po boku Pešty, Vémoly nebo Muradova, Night of Warriors v Liberci posílilo další zvučné jméno

Další parádní překvapení se nám zrodilo na kartě pro Night of Warriros, kde by se měl již 6. dubna společně s Karlosem Vémolou (na něhož čeká Prince Aounallah), Viktorem Peštou a Makhmudem Muradovem předvést také další přední český bojovník David Dvořák. 

„Jednání vyvstalo poté, co jsme se z médií dozvěděli o odchodu Davida z minulé stáje. Vzhledem k tomu, že David je v plné přípravě a momentálně je na kempu v Thajsku, tak potvrzení zápasu na 6. dubna do Liberce přišlo bez delšího rozmýšlení,“ uvedla za organizátory pro deník Sport Monika Soukalová.

„Momentálně je pevně domluvený zápas v Liberci. Směrem ke kariéře Davida jsme otevřeni spolupráci pro celý rok 2019, a to jak na Warriorech a Yangames turnajích, tak případně u turnajů Heroes Gate nebo GCF,“ dodala.

David Dvořák se na svého budoucího soupeře, jehož jméno bude teprve oznámeno, momentálně připravuje v Thajsku. Původně na něj měl však čekat zápas o titul pod organizací XFN, s níž byl ale bohužel nucen rozvázat smlouvu. Důvodů bylo několik, ovšem mezi ty největší se uvádí neproplacené zápasy a špatná komunikace.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!