Top-Fight.cz - bojové sporty
david hosek odveta

Polák Naruszczka se zlobí na OKTAGON! Chtěl odvetu s Hoškem, ale dostane jiného soupeře

Bojovník Marcin Naruszczka je opět nespokojen s rozhodnutím OKTAGONu. Nespokojenost začala už na Štvanici, kde měl výtky k prohrané titulové bitvě s Pirátem. Nezdál se mu ani zápas s Hoškem na turnaji OKTAGON 28, který rozhodčí Popelák zastavil, když český bojovník Poláka tvrdě trefil.

A teď se zlobí, že nedostal odvetu s Hoškem. Namísto toho poměří síly s nadějným bojovníkem Jakubem Bělem.

Že se Naruszczka zlobí? Já jsem řekl, že mu dáme zápas, nemluvil jsem o odvetě. Poté jsme měli jednání a abych byl upřímný, tak jsme Hoškovi tu odvetu nabídli. Oni nejprve řekli, že se domluvíme, když se domluvíme na penězích, tak jsem řekl polské straně, že to vypadá dobře, pakliže se domluvíme na penězích. Pak jsem se sešel s Davidem Vyvážilem a ten řekl, že to je s Davidem komplikované, bavíme se o smlouvě, že to není jen o penězích, že má zelené políčko na Naruszczkou a že už ho nepotřebují znovu porazit. To já samozřejmě respektuji. Manažer se poté brutálně naštval, že něco slíbil Naruszczkovi, ale já jsem mu říkal, že jsem mu to nikdy nepotvrdil. Takhle to hrajeme.”

“Občas je těžké se s klukama na něčem dohodnout. Já jsem Naruszczkovi s Palem slíbil zápas, což pořád garantujeme. Máme na 99 % domluvený zápas Naruszczka vs. Běle do Ostravy, což si myslím, že by mohli být spokojení,” prozradil Ondřej Novotný na poslední tiskové konferenci.

S největší pravděpodobností tak na turnaji OKTAGON 29 v Ostravě uvidíme souboj Naruszczka vs. Běle. Jakub naposledy bojoval loni na turnaji OKTAGON 16, kde se mu podařilo porazil Slováka Bola. Zápas byl předčasně ukončen ve druhém kole kvůli velké tržné ráně v obličeji. Dokáže si Běle poradit i s nebezpečným Polákem?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Polák Naruszczka se zlobí na OKTAGON! Chtěl odvetu s Hoškem, ale dostane jiného soupeře