Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Policajti vs. Rošťáci: Organizace I Am Fighter chystá svůj druhý galavečer

Nová organizace I Am Fighter má již první galavečer za sebou, který se uskutečnil 10. října v O2 universum. Na akci se předvedl třeba Petr Monster Kníže, Vasil Ducár, Michal Reissinger a další známá jména.

Nyní už víme datum další akce. Ta proběhne 6. března na stejném místě a my se můžeme se těšit finále MMA reality show, která bude zároveň živě v televizi. Celý průběh můžete sledovat od 6. ledna na PRIMA COOL. Chystá se zde také večer s názvem Policajti vs. Rošťáci, kde ale zatím podrobnější informace drží pořadatelé pod pokličkou a prozradili pouze několik jmen.

Zajímavým navrátilcem do MMA klece bude jistě Robert Voves. Ten pracuje u specializovaného útvaru policie ČR a logicky tak bude zastupovat tým Policajti. Dalším již odhaleným bojovníkem bude Ondřej Petrášek, bratr hvězdného Miloše, který působí v organizaci Oktagon MMA. Ten momentálně drží pět výher v řadě.

Lístky na galavečer IAF 2 můžete zakoupit do konce roku se slevou 100,- Kč u portálu Ticketmaster. Ceny se pohybují od 690,- Kč do 5 000,- Kč.

Na celý galavečer si můžete vsadit u Tipsportu zde. Pokud se nyní registrujete, obdržíte ihned 150,- Kč zdarma na první sázky. Je možné, že se v budoucnu dočkáme i streamu živě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin