top fight logo export web
f117d003d3006c148f3e6133d765384a3ded5f2f

Potlesk! Šampion Ducár pomohl nemocnému chlapci s vrozenou srdeční vadou

Tak tohle si zaslouží potlesk. Elitní boxer Vasil Ducár vydražil své mistrovské rukavice a pás. Výtěžek věnoval čtyřletému Vojtovi Kvapilovi, který trpí vrozenou srdeční vadou. Vojtovo jedinou možností jsou totiž rehabilitace, které nehradí žádná pojišťovna. Celkově vybral 104 700 korun!

„Bavili jsme se s promotérem Lucerny, Matoušem Rajmontem, a rozjeli dražbu. Šlo o dobrou věc, a jsem moc rád, že to všechno klaplo. Snažím se pomáhat vždycky, kdykoliv to jde. Vidím, že tohle funguje, tak pokud to půjde i do budoucna, budu v tom určitě pokračovat. Nakonec z toho všeho byla dvojitá dražba a těch peněz je dvakrát tolik. Jsem rád, že peníze jdou rovnou Vojtovi. Dojalo mě to, když jsem viděl všechny ty komentáře od lidí, co se rozhodli pomoci. Rukavice vydražil jeden člověk z Brna, rád bych mu je předal. Tam se částka pohybovala kolem pětatřiceti tisíc. Klub ze Znojma pak za podobné peníze získá můj mistrovský pás. Na věcech materiálních moc nelpím a budu jedině rád, když bude viset v tělocvičně. Kluci, když se tam budou potit a budou tam cvičit, tak je to bude motivovat,“ komentoval dražbu Vasil.

Je vidět, že Vasil je i mimo ring opravdovým šampionem, kterému záleží i na ostatních. Je to od něj hodně pěkné gesto, a my věříme, že k podobným činům inspiruje i další sportovce. Přesně díky takovýmto činům je svět krásnějším místem. Dobrá práce!

Vasil Ducár daroval peníze

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!