top fight logo export web
927d0161dd600de97db11cf923a85b1d395a2175

Překvapení na konec roku! Seriálový „Lavi“ si nasadí rukavice a zkusí své štěstí v ringu

Známý herec Jakub Štáfek, kterého si většina lidí nejvíce pamatuje ze seriálu Ulice nebo Vyšehrad, alespoň na čas zapomene na své televizní role a dá přednost něčemu mnohem riskantnějšímu. Tentokrát se však nebude jednat o žádný herecký výkon, nýbrž o opravdovou zkoušku ohněm.

Z fotbalového hřiště do boxerského ringu. To je scénář, jaký si napsal sám osmadvacetiletý herec, jenž už nemohl nadále přihlížet na svůj nezdravý životní styl a rozhodl se pro změnu udělat něco více užitečnějšího.

„Už bylo na čase, abych se sebou začal něco dělat a přidal také jednu k lepšímu. Chlast a blbosti jsem od srpna nahradil endorfiny, což je nejlepší droga, kterou může člověk dostat,“ vychvaloval si Štáfek svůj nový koníček.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jakub Štáfek (@jakubstafek),

Málokdo by však čekal, že se jeho záliba chytne takové rychlé tempo, jelikož jak zní z oficiálního prohlášení, již 30. prosince ho uvidíme v ostrém boxerském duelu ve vyprodané pražské Lucerně.

„Jak říkám, potřeboval jsem změnit životní styl a rázem se to rozjelo. Normálně se považuji za člověka, který by neublížil mouše, ale jakmile si nasadím rukavice, jsem připravený trhat,“ uvádí.

Čerstvou profi licenci zaručující premiérovou účast v ringu nebude mít jenom Jakub, ale i jeho soupeř Štěpán Vrba. Oba boxeři se pokusí svým výkonem navnadit publikum na hlavní kartu večera.

Ústředními postavami večera měli být Michal Reissinger s Davidem Vinšem, avšak první jmenovaný se nedávno zranil, a tak se za něho musela najít náhrada. Tu nám představuje Uku Jurjendal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!