top fight logo export web
vemola ceterova rozchod

Přestřelka nekončí! Vyjádření Vémoly mění situaci!

Spor o pravdu mezi silikonovou kráskou a králem klece se přiostřuje! Zatímco Lela Ceterová aktuálně vypovídá proti Karlosovi na policii, Vémola vyslal na veřejnost svého mluvčího. Ten vydal oficiální stanovisko k celé kauze.

„Karlos Vémola aktuálně neprochází lehkým životním obdobím. Dlouhodobě ho trápí zdravotní problémy, které mu neumožňují dělat to, co má v životě nejraději a to je zápasení. Karlos je milující otec všech jeho dětí, kterým chce dávat v životě to nejlepší. Na tom jeho aktuální problémy s Lelou Ceterovou nic nemění,“ cituje Vémolova slova jeho mluvčí Aleš Rataj a následně dodává.

„Karlos v návalu emocí natočil na sociální síť Instagram video, které poté z vlastní vůle smazal, protože chtěl, aby se jeho fanoušci dozvěděli pravdu nejdříve od něj samotného, a ne z článků v bulváru. V současné chvíli jde jen o to, aby se vzájemné problémy a neshody rodičů, co nejméně dotkly malého Rockyho a Lily. Neshody, které mezi Lelou a Karlosem nějakou dobu trvají, se týkají jen jich dvou a nikoho jiného.“ 

A ruličky do ručky…

Jestli máte srolované třeba nějaké ty kapesníčky, je čas je vytáhnout! Karlose Vémolu zpětně velmi mrzí, že do jejich vzájemných partnerských problémů byl neprávem uveden pan Kaiser a jeho rodina, která s jejich rozchodem nemá nic společného. Karlos dnes pana Kaisera osobně kontaktoval a vyjádřil jemu i jeho manželce upřímnou omluvu.

A Lela Ceterová?

Lela asi kecá! Nasvědčuje tomu i mnoho okolností. „V každém případě zásadně odmítáme jakékoliv obvinění z fyzického útoku na Lelu Ceterovou, ke kterému nikdy nedošlo. V neposlední řadě Karlos děkuje všem fanouškům za slova podpory, která jsou pro něj v této nelehké životní situaci důležitá, pro překonání těžké životní situace,“ uzavírá mluvčí pro kluky z fightlive.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.