Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Procházka tipuje bitvu dvou šampionů! Bude úspěšnější Blachowicz, anebo Adesanya?

Český samuraj Jiří Procházka se pokusil analyzovat titulovou bitvu, která se odehrává v divizi, ve které on sám působí.

S trochou nadsázky by se tedy dalo říct, že se Jirka dívá na své dva potenciální soupeře. Než jim ovšem dostane příležitost čelit on sám, pokusí se predikovat, jaké mají Adesanya s Blachowiczem šance, když budou čelit proti sobě.

Jan Blachowicz může na UFC 259 vyhrát!

„Všechny věci naznačují tomu, že by Jan mohl a měl vyhrát. Zápas je v jeho váhové kategorii. Adesanya se do ní nějakým způsobem propracoval, ale myslím si, že na styl boje v naší váze nebude tak zvyklý. U nás se člověk dostane mnohem rychleji do potíží,“ predikoval Procházka.

Adesanya ovšem drží jiné trumfy. „Israel je mnohem zajímavější soupeř. Líbí se mi jeho styl a je pohyblivější, ale nevím, jak se mu to povede předvést v zápase, kde bude pod tlakem pracovat s větší váhou. Blachowiczovi věřím… nebo má spíše více mých sympatií,“ podotkl Procházka v rozhovoru pro Nova Sport.

Zatím je brzy na nějaké spekulace, ovšem existuje šance, že pokud se českému samurajovi podaří přemoct svého příštího soupeře Dominicka Reyese, dostane se do velmi slibné pozice, ze které by se mohl stát příštím titulovým vyzyvatelem. A proto tedy může být výsledek duelu Blachowicz vs. Adesanya zajímavý i pro neutrální tuzemské fanoušky.

wink Sleduj celý galavečer UFC 259:

-> pro sledování z Česka klikni ZDE

-> pro sledování ze Slovenska klikni ZDE

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin