top fight logo export web
filip grznar mma prohra

Prohrát s Grznárem, tak snad už nikdy nikde nenastoupím, říká soupeř

Frederico Komuenha má za sebou úspěšnou MMA premiéru, během níž přemohl bývalého kulturistu Filipa Grznára. Byl to takový test, ve kterém si však nemohl dovolit neuspět.

Jak se nechal Komuenha před zápasem slyšet, MMA je sportem, kterým by se rád živil. A Filip Grznár mu měl dopomoct tuto bojovou pouť úspěšně nastartovat.

filip grznar klec prohra

Komuenha porazil Grznára

Když tedy začal hlavní zápas večera pod taktovkou I Am Fighter, vyvinul Frederico na svého plzeňského soupeře velký tlak, aby ho co nejdříve ukončil. To se mu nicméně povedlo „až“ ve druhém kole, ale i tak byla mise údajně úspěšně splněna.

„Jsem rád, že to mám za sebou, spadnul mi kámen ze srdce,“ pověděl po vítězném tažení nový přírůstek smíšených bojových umění.

„Upřímně jsem doufal, že to nepřejde přes první kolo. Trénoval jsem na to tři měsíce, a tak jsem to chtěl ukončit dřív… Byl to můj první fight v MMA, ale upřímně povím, že kdybych s Filipem prohrál, tak nevím, jestli bych chtěl ještě někdy někde nastoupit.“

Filip Grznár měl být tedy pro Komuenhu tím odrazovým můstkem, od něhož se nakonec úspěšně dokázal odrazit. Další překážka přijde ještě letos, ale proti komu, to se zatím neví.

Frederico Komuenha bude pokračovat v MMA

„Teď si dám tak měsíc pauzu, odletím do Thajska a pak se začnu připravovat na další zápas. Zatím však nemám nic domluveného,“ podotkl vítěz pátečního turnaje I Am Fighter.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.