top fight logo export web
Organizace clash of the stars je v Cesku popularni

Promotér Novotný o Clash of the Stars: Nedá se říct, že to uznávám, některé věci jsou za hranou

Ondřej Novotný má jisté výhrady k tomu, jak se prezentuje Clash of the Stars. „To, jak si tam nadávají, je za hranou. Nedá se říct, že bych toho byl zastáncem.“

Budeme-li se řídit pouze zájmem, který byl věnován turnaji Clash of the Stars 3, můžeme si říci, že tuzemská bojová scéna dostala na pár okamžiků nového lídra. Jak je to jenom možné a jak se na to dívá promotér Oktagonu Ondřej Novotný?

Bude Clash of the Stars populární?

„Tohle je holt taková doba, bizár dnes lidi prostě baví. Zase znovu, mně tam na tom samozřejmě vadí spousta věcí. Ty šílené tiskovky, které když mi někdo ukazuje, jak tam nadávají a chtějí po sobě házet výkaly, to je pak za hranou všeho, jen aby to bylo rádoby zajímavé,“ dělil se Novotný o svůj sice upřímný, leč kritický názor.

„Když se bavíme o termínu body shaming (zostuzování/dehonestování muže či ženy, kteří podle názoru kritika tělesně nevypadají dle jeho představ) a potom tam celá hala křičí tučná svině a všichni se tomu smějí… To není nic, co je z mého světa a čeho bych se chtěl účastnit,“ řekl ve svém podcastu.

„Myslím si, že tam je spousta problémů, ale už není na mně, abych je řešil. Souhlasím ovšem s Tomášem (Le Sym), že to může přitáhnout více lidí k MMA, kteří ho doposud neznali. A na základě toho se začnou o ten sport pak zajímat,“ podotkl Novotný.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!