top fight logo export web
novotny vemola

Promotér Novotný vysvětlil, proč Vémolu nepustí do Německa

Karlos Vémola si moc přál působit na podzimním turnaji v Německu. Promotér Ondřej Novotný mu však řekl jasné NE.

Karlos je jako stroj. I když ho trápí zranění, jede na sto procent. Má rád, když je v zápasovém tempu, a proto se s organizací dle vlastních slov domluvil na tom, že ještě před prosincovou bitvou v Praze vystoupí v říjnu na turnaji Oktagon 36 ve Frankfurtu.

Kdo ví, zdali v tom nehrálo roli právě to zranění, ale promotér Ondřej Novotný se rozhodl, že Terminátora do Frankfurtu nevezme. Tím ovšem na sebe vyvolal velký Karlosův hněv.

„Vémola se do Německa nepodívá. Hodně o to stál, já mu rozumím, ale myslím si, že má před sebou velký zápas v Praze. Buďme k sobě upřímní, ten člověk má za sebou nějaké operace, další ho čeká, nebudeme ho zbytečně přetavovat,“ nechával se slyšet vrchní lodivod organizace.

„Chápu, že když se Karlos rozjede, je schopný bojovat třeba každý měsíc. Uvědomuji si to, respektuji to, ale myslím si, že pro něho máme lepší plány. A to nejen na prosinec, ale i na nový rok, o které bude velmi stát,“ dodal Novotný.

Karlos Vémola a jeho zloba

Terminátor byl velmi naštvaný, když se dozvěděl, že se do Německa nepodívá. Měl totiž za to, že má s Ondrou Novotným uzavřenou slovní dohodu, kvůli níž odložil další nucenou operaci. Teď je tedy jak bez zápasu, tak i bez operace…

„Dlouhodobě mám špatný loket, ale bohužel jsem si ho ještě rozbil o Iličovu hlavu. Doktoři mi řekli, že se to musí operovat. A když to otevřou, tak mi rovnou udělají kompletní rekonstrukci,“ informoval Karlos skrze sociální sítě Fight Live.

„Problém je, že jsem byl s Ondrou Novotným domluvený na tom, že budu zápasit v Německu. Proto jsem tu operaci odložil, a proto mě to tolik sere. Kdybych ji neodložil, do konce prosince bych se hezky připravil (na turnaj v O2 areně),“ postěžoval si.

„Takhle to pro mě znamená, že jsem tu operaci odbyl. Počkám si na konec roku, udělám zápas a půjdu znovu na operační sál. To je naprosto zbytečné. A proč? Ty důvody znají jenom Ondra s Palem,“ popíchl Vémola oba promotéry Oktagonu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!