top fight logo export web
69594ed45608c3379fc218117d86754d3fc6441b

Pudilová neskrývala po prohře zklamání: Chtěla jsem dát lidem dobrou show, ale soupeřka byla proti

Na UFC v Praze jsme mohli vidět jenom jednoho českého zástupce a ten se bohužel výhry nedočkal. Lucie Pudilová byla připravena dát lidem show, kterou si zasloužili, avšak její soupeřka se striktně držela herního plánu, jenž jí nakonec doručil vítězství. 

Před zápasem se s tím dalo počítat, že Liz Carmouche, jíž byl duel s Pudilovou přiřazen, bude tahat Lucku hlavně na zem, kde nad ní bude mít největší výhodu. Tři kola, která obě dvě bojovnice podstoupily, opět žádné zakončení před limitem nepřinesla, ale bodoví soudci si s verdiktem nakonec lámat hlavu nemuseli. Američanka vyhrála skrze jednostranné rozhodnutí (30-27, 29-28 a 29-28), čímž udělala krok za svým cílem (stát se šampionkou muší váhy), zato svou českou protivnici poslala opět o krok zpátky. 

„Opravdu mě to mrzí, ale bohužel s tím nic nenadělám,“ smutnila Lucka během pozápasového rozhovoru. „Chtěla jsem dát lidem to, co si zasloužili – pořádný fight – ale moje protivnice byla jiného názoru,“ pravila, čímž poukazovala na to, že obě zápasnice měly dány přesný herní plán, jakého se chtěly držet, avšak bohužel v něm Carmouche byla úspěšnější. Její dominantní pozice, do které se dostávala po většinu zápasu při boji na zemi, přesvědčila bodové sudí, aby hlasovali v její prospěch. 

Nadupaná O2 arena se těšila z velkých bitev a zejména pak z duelu samotné Lucky Pudilové. Ta atmosféra byla všude cítit. „Hodně mi to pomohlo, ani nedokážu říct jak. Něco podobného jsem ještě nikdy nezažila. Podpora fanoušků mě nabudila a i díky nim jsem do toho dala všechno. Verdikt sudích už ovšem ovlivnit nedokážu,“ mrzelo příbramskou rodačku, která tím dala vzpomenout i na předchozí zápasy, jež se nesly na podobně hořké pachuti. „Už dvakrát v minulosti mi vzali vítězství, když jsem se domnívala, že jsem vyhrála. Myslím si, že můj výkon nebyl vůbec špatný. I když soupeřka byla velice silná, já jsem cítila, že jsem byla lepší,“ doplnila česká bojovnice.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!