top fight logo export web
18495dbed178b0f1d174fea684667b687ac02a8e

Pudilová se vrací! Kdo na ni čeká v UFC?

Jediná česká MMA bojovnice v prestižní UFC se chystá na svůj další zápas. Po dvou výhrách a jedné porážce vstoupí do oktagonu zámořské soutěže počtvrté, jméno své soupeřky však zatím tají.

„Jsme v plné přípravě, Lucka se na zápas moc těší,“ prozradil její trenér Ladislav Erdélyi a zároveň slíbil atraktivní zápas.

Po parádní výhře nad Sarah Morasovou se česká bojovnice Lucie Pudilová vyhoupla na třinácté místo světového ženského MMA žebříčku. A touží se dostat mezi deset nejlepších. Snažila se přes Twitter vyprovokovat k zápasu Aspen Laddovou, ten ale podle všeho neproběhne.

Do oktagonu se mohla vrátit už nyní, kdy dostala nabídku zastoupit Bethe Correiovou v zápase s Irene Aldanovou. Kvůli tvrdým kalifornským pravidlům by však nestihla potřebná lékařská vyšetření, a tak zápas odmítla. Přesto dala najevo, že je připravená a bojovat chce.

To UFC vyslechla a rozhodla se ji sehnat jinou soupeřku. „Po jednání s managementem RAW jsme s Lucií podepsali smlouvu s UFC na další zápas,“ oznámil fanouškům nadšený trenér Ladislav Erdélyi. Víc informací ale v tuhle chvíli sdělit nemůže. „Zatím mohu prozradit jen to, že by se měl zápas konat v USA. Se zbytkem musíme počkat až na oficiální oznámení. Samotný duel se uskuteční v září, po prázdninách,“ prozradil.

Podle těchto informací to vypadá na UFC 228, které se koná osmého září v Dallasu a na samotné soupisce jsou už tři ženské zápasy, žádný z nich ale není v bantamové váze, tedy v té, ve které Pudilová zápasí.

Trenér české bojovnice alespoň naznačil, že se jedná o zajímavou soupeřku. „Prozradit to zatím nemůžu, ale věřte, že to bude velmi atraktivní a tvrdý boj. S Luckou jsme v plné přípravě a na tenhle duel se moc těší,“ vzkázal Erdélyi.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.