Pudilová touží po titulové bitvě na poslední akci letošního roku

Příbramská Kulka zažívá v posledních měsících opravdu turbulentní období. Nejprve se rozhodla ukončit letitou spolupráci a odejít od Ládi Erdelyiho, což byl krok, ve který nikdo nevěřil, že se může stát. Po krátké anabázi v bratislavském OFA Gymu zakotvila ve světoznámém SBG Gymuv Irsku. A to není vše.

Vliv kouče Johna Kavanagha se pozitivně projevil hned při první příležitosti. Na OKTAGONu Prime 4 se uskutečnila odveta mezi Pudilovou a Waliczek. Nahecovaná Polka byla rozhodnutá dokázat, že jí v prvním vzájemném zápase rozhodčí okradli o vítězství, ale Lucka jí tentokrát nedala žádnou šanci.

Koncentrovaným výkonem si jasně připsala všechna tři kola a ukázala velké zlepšení v ofensivním i defensivním wrestlingu. Důležitá výhra jí očividně dodala pořádnou injekci sebevědomí a Lucka zatoužila být první ženskou šampionkou OKTAGONu.

Kdo jí stojí v cestě, je jasné. Slovenská kometa Lucie Szabová si po ovládnutí projektu Underground počíná stejně nekompromisně i podle plných MMA pravidel. Kulka tak poslala na východ jasný vzkaz.

„Lucie Szabová, 30. prosince pojďme do toho. Diváci si to přejí, tak jim dejme to, co chtějí vidět. Ondřeji Novotný, uskutečníme to a rozhodne se, kdo je nejlepší bojovnicí v OKTAGONu.“

Třiadvacetiletá ranařka zatím nenalezla v kleci přemožitelku a souboj s veteránkou UFC může potvrdit její obrovské ambice. S titulem OKTAGONu by se jí za vysněným zahraničním angažmá odcházelo mnohem lépe. Stejný cíl má ovšem i Pudilová a tak by nás mohla čekat v O2 areně opravdu epická bitva.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin