top fight logo export web
6edbba5e400f496212bcf2e551d4ac311cdd9454

Pudilová už zná jméno soupeřky, do boje půjde v srpnu

Česká zápasnice ve službách největší bojové společnosti se již dozvěděla jméno své další soupeřky. Tou je čtyřiatřicetiletá bojovnice, která doposud prohrála jenom jedno utkání!

Se zprávou ohledně návratu „Příbramské střely“ přišla jako první stanice ESPN, která od nového roku nahradila stanici Fox, a tudíž se pod jejími křídly konají podobně zvučné eventy. Ten, jenž ze všeho nejvíce zajímá nás, se bude konat již toto léto, a sice 3. srpna (UFC on ESPN 5).

Organizace během pondělního večera odhalila, že právě na tomto turnaji bude headlinovat bývalý velterový šampion Robbie Lawler, proti němuž se postaví navrátilec Colby Covington. Lucka by měla bojovat na stejné kartě.

Za soupeřku jí byla zvolena Antonia „Pantera“ Shevchenko, která se může pochlubit úctyhodným profesionálním skóre sedmi výher a jen jedné porážky. Jediný její neúspěch přišel formou split decision, tedy těsného bodového rozhodnutí.

Již dříve Lucka odhalila, že její příští protivnice bude dobrá postojářka. Shevchenko je dvojnásobnou mistryní světa v Muay Thai, což znamená, že toto tvrzení naplňuje dokonale. Lidé se tedy budou moct těšit na dobrou show.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!