top fight logo export web
1efe6641981b66dd7271a3d0a59f2eec658eea44

Pukač: Piráta považuji za lepší průměr. V hlavě se soustředím jen na výhru

Již přespříští víkend bude k vidění další turnaj Oktagonu MMA a tentokrát i pod speciálním nádechem, který dostal přezdívku „Bitva o Bratislavu“. Není se čemu divit, o hlavní předzápas večera se postarají dva borci, kteří to nemají daleko od titulové bitvy.

Samuel „Pirát“ Krištofič (11-3-0) nedávno prohlásil, že jediné, co ho zajímá, je výhra. Téže myšlenkou se ovšem zabývá i jeho soupeř Robo Pukač (14-5-1), jenž by nerad zůstal jen u pouhých slov.

„Příprava jde podle plánu, cítím se velmi dobře. Vůbec nejlépe, jak jsem se kdy cítil. V hlavě mám nastaveno, že vyhraju,“ pravil pro sport24 slovenský bijec, jenž z posledních jedenácti zápasů posbíral devět výher.

Jeho příští soupeř Samuel Krištofič mu přijde „hratelný“. „Piráta považuji za lepší průměr. Co se však týká té technické stránky, tam jsem určitě na koni,“ potvrzoval „Diamantový čávo“.

Rozdíl mezi oběma bojovníky je i v tom, jak se připravují. Robo preferuje setrvání v rodné zemi, Pirát opět odletěl do Thajska. Mohlo by to znamenat nějakou výhodu?

„To záleží na tom, co se dá brát jako příprava,“ říká Pukač. „Pokud tam nemá nějakého trenéra, tak to musí být opravdu velký profík, aby odletěl někam sám a řekl si: ‚Tak tohle je má příprava.‘ Můj trénink spočívá v tom, že se obklopuji stále těmi stejnými lidmi, kteří mají minimálně evropské, ne-li rovnou světové kvality. Nemám důvod odcházet, příprava zde mi vyhovuje,“ vysvětloval.

„Byl jsem v Thajsku, ale pokud tam vyloženě neletíte s trenérem a nedodržujete nějaký tréninkový plán, pak ta příprava vyloženě nic neznamená. Výhodou je, že tam mohou být dobré sparingy,“ uzavíral pro sport24.sk Pukač.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!