top fight logo export web
UPC FIGHT Cesta bojovníka přináší první turnaj.

Reality show UPC FIGHT Cesta bojovníka: První turnaj už 10. dubna!

Již nedávno přišel slavný Spejbl Gym s novinkou. Michal Reissinger a legendární Ondřej Hutník se rozhodli pro vlastní reality show. Ta nese název UPC Fight Cesta bojovníka. Čas utíká a diváci se po dvou úvodních dílech mohou těšit na první turnaj.

Co je UPC FIGHT Cesta bojovníka?

Reality show se skládá celkově ze šesti dílů a tří turnajů. Šestnáct bojovníků z Česka a Slovenska si to rozdá o 50 000,- Kč formou vyřazovacích turnajů. Nyní jsme ve fázi, kdy je na řadě první event. Již jsme měli možnost vidět první dva díly, kde jsme se dozvěděli, kdo se vůbec této show zúčastní, jaké mají zápasníci podmínky pro trénování a jak si vedou ve svém osobním životě.

UPC FIGHT Cesta bojovníka – 1. díl

UPC FIGHT Cesta bojovníka – fight card a výsledky

Zde přinášíme fight card prvního čtvrtfinálového turnaje, který se uskuteční 10. dubna. Celý turnaj je pouze v kategorii do -63.5 kilogramů a byli vybráni ti nejlepší bojovníci na československé scéně. Reality show je možné sledovat na televizi Sport 5 a webu livesignal.TV.

  • LUBOMÍR PINDUS VS. DAVID MERENDA
  • RENAT BEKET VS. JAN ČERNÝ
  • NIKOLAS KRIVÁK VS. MARTIN PETRÁŠ
  • MATĚJ TRČKA VS. LUKÁŠ MANDINEC
  • DENIS HNÍDEK VS. ERIK BREIT
  • RASTISLAV KLIMÁČEK VS. LORENZO MUSCA
  • FILIP HAUSER VS. BORIS ZAVADSKÝ
  • LEONARD BORÁK VS. DOMINIK HAŠKA

UPC FIGHT Cesta bojovníka – 2. díl

UPC FIGHT Cesta bojovníka – livestream

Turnaje, které se uskuteční ve slavném Spejbl Gymu, půjde sledovat pouze přes placené PPV streamy. Cena vyjde na 10 eur a diváci se mohou těšit na osm zápasů. V následujících turnajích uvidíme i vložené zápasy, kde máme přislíbené i hvězdy domácí scény.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.