top fight logo export web
German MMA Championship

RFA má spojence v Německu! První turnaj v Čechách již za měsíc

Dlouho byl na tuzemské scéně klid a zdálo se, že dominantní pozici OKTAGONu nic neohrozí. Nyní je vše jinak.

Organizace RFA začala čeřit vodu a přetahovat zápasníky OKTAGONu, kteří se rádi nechali zlákat větší gáží. Díky intervenci nové štiky v malém českém rybníčku vypluly na povrch i obrovské díry ve smluvní dokumentaci. RFA touto aktivitou ale zdaleka nekončí.

Již 6.8.2022 se uskuteční v rozvadovském kasinu galavečer německé organizace GMC, na kterém se bude podílet právě i RFA.

German MMA Championship funguje od roku 2010, ale turnaj v Čechách je první expanzí mimo hranice říše. Ke kontaktům s GMC docházelo u českých zápasníků a promotérů již mnohokrát.

Nejznámější příklad je Jan Gottvald, který v Německu vybojoval titul, který mu posléze sebral Stephan Puetz. Rozvadov je pro naše západní sousedy oblíbenou lokalitou, kam si jezdí rádi zahrát a využívají i nízkou cenu místních prostitutek.

Dá se proto předpokládat, že GMC nebude muset vynaložit velké prostředky na promování akce a vystačí si s obvyklou klientelou posílenou o pár MMA nadšenců z Německa.

Je zajímavé sledovat, jak se OKTAGON tlačí na německý trh a GMC naopak expanduje k nám. Pokud nebude turnaj v Rozvadově první vlaštovkou, může začít poměrně zajímavá rivalita, která nebyla v místních podmínkách dlouho k vidění.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.