top fight logo export web
leo brichta zraneni

RFA přišla týden před turnajem o jeden z hlavních taháků

Už tuto sobotu se rozběhne očekávaný turnaj organizace RFA Grand Opening. Nedávno nám byla naservírována solidní porce zábavy na otvírací akci RFA Warm Up a startovní karta následující akce slibovala ještě větší porci kvalitních zápasů.

Bohužel, potvrdila se informace, o které se spekulovalo několik posledních dní a turnaj přišel o jenu z hlavních hvězd.

Leo Brichta je borec na vzestupu a fanoušci ho milují. Na Warm Upu dostal možnost představit se v hlavním zápase, kde jej čekal Tamirlan Dadaev. Rakušan, který se vracel po delší pauze, vytočil Lea již na vážení, kde se musela váha posunout až na hranici 73 kg.

Průběh zápasu byl poté naprosto jednoznačný. Dadaev se sice snažil utíkat a nebo dostat Brichtu na zem, ale skončilo to Leovým snadným přetočením a bleskově nasazeným armtrianglem. Pozápasový rozhovor koloval na sítích ještě minimálně týden a Leo v něm od plic zhodnotil svůj výkon i počínání soupeře před zápasem.

Tentokrát se RFA podařilo sehnat pro Lea soupeře, který měl veškeré předpoklady pořádně jej prověřit. Arthur Lima se ale nakonec bude muset spokojit s náhradním soupeřem, protože Leo se pár dní před turnajem zranil.

OKTAGON 23: Leoš Brichta - Kirill Medvedovsky, informace a živý přenos

“Bohužel se stala jedna nepříjemná věc. Zranil se Leo Brichta, lékař mu zakázal nastoupit, ale hned jsme se dohodli, že ho uvidíme 23. července v Ostravě, kde by mohlo dojít k zápasu, který si fanoušci přejí. Věříme, že Leo přijde aspoň na veřejné vážení a ukáže se i na eventu,” potvrdil zlé zprávy promotér Boris Marhanský. Zároveň také potvrdil, že Brazilec na kartě zůstane a organizace se mu pokouší sehnat náhradu.

“Nový soupeř bude české národnosti, je to kvalitní zápasník, pro některé není asi tolik známý. Chceme dávat šance mladým, aby se mohli ukázat.”

O tom, kdo dostane prostor na zviditelnění, se dozvíme v následujících dnech. I když je neúčast Lea Brichty velkou nepříjemností, stále zůstávají zajímavá jména jako Milan Ďatělinka, Sebastian Fapšo nebo Bernard Plavec.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!