top fight logo export web

ROZHOVOR: Boss OKTAGONu Ondra Novotný se podělil o část své zajímavé historie

V pořadu Real Talk se v téměř dvouhodinovém rozhovoru rozpovídal majitel organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný. Vypráví o své kariéře a téměř o všem, co na poli tuzemského MMA zažil.

Část rozhovoru byla i na téma doping, což je v posledních měsících velmi probírané téma. Neváhal se otevřít a prozradil i něco ze soukromého života.

Ondřej Novotný komentuje bojové sporty už nějakou dobu. Živil se jako moderátor a znalec MMA. Zkušenosti sbíral jako finanční poradce.

Následně moderoval reality show Robinsonův ostrov a založil progresivní organizaci Oktagon. Ten byl dlouhou dobu v České republice dvojkou, po zániku XFN však přebral otěže a je téměř bezkonkurenční.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.