Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Rozhovor: Majitel Oktagonu Ondřej Novotný a jeho MMA život

V pořadu Real Talk se v téměř dvouhodinovém rozhovoru rozpovídal majitel organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný. Vypráví o své kariéře a téměř o všem, co na poli tuzemského MMA zažil. Část rozhovoru byla i na téma doping, což je v posledních měsících velmi probírané téma. Neváhal se otevřít a prozradil i něco ze soukromého života.

Ondřej Novotný komentuje bojové sporty už nějakou dobu. Živil se jako moderátor a znalec MMA. Zkušenosti sbíral jako finanční poradce. Následně moderoval reality show Robinsonův ostrov a založil progresivní organizaci Oktagon. Ten byl dlouhou dobu v České republice dvojkou, po zániku XFN však přebral otěže a je téměř bezkonkurenční.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin