top fight logo export web
d0f297d8427c7f3e4b42eea48199cced10d53dd7

Rusko-americká show na UFC v Praze. Bývalý vyzyvatel o titul se utká s nově se rýsující hvězdou

23. února, O2 arena, Praha a vůbec první velkolepá show pod podpisem UFC na českém území. Startovní listina se nám pomalu začíná plnit a my jen můžeme s radostí říct, že na ní uvidíme další dvě nemalá jména. Protentokrát se můžeme těšit na protagonisty z bantamové váhy. 

Abychom si oba dva borce představili, můžeme ihned zezačátku uvést, že půjde o magickou podívanou, kterou nám symbolizuje John „The Magican“ Dodson, pro něhož je oktagon už jakýmsi druhým domovem. Tento americký expres se před třemi lety pokusil ještě v rámci muší váhy vyzvat o titul neomylného Demetriouse Johnsona, avšak podobně jako několik dalších vyzyvatelů na něj tehdy nestačil. 

Rusko-americká show na UFC v Praze

Celkovou zajímavost tvoří jeho skóre, které nás odkazuje na 20 výher a 10 proher, nicméně je důležité podotknout, že každá prohra nepřišla jinou formou než na body. Dodson tedy za celou svou aktivní kariéru nepoznal hořkost knokautu a pokaždé vydržel v kleci až do finálního zaznění gongu. 

Na druhou stranu se proti tomuto čtyřiatřicetiletému ostřílenému borci postaví pětadvacetiletý ruský objev Petr „No Mercy“ Yan, jehož celkové skóre pro změnu zdobí 11 výher a jenom jedna porážka. Ta přišla ještě v době jeho působení mimo UFC a postaral se o ni podobně neomylný Magomed Magomedov (15-2-0). 

Pro Petra Yana se bude jednat o neuvěřitelný čtvrtý zápas v průběhu osmi měsíců. Ten poslední svedl na UFC 232 (30. prosince), kde změřil své síly s brazilskou kometou Douglasem Silvou De Andradem (25-3-0), jehož zranění způsobená ruským bijcem nepustila do třetího kola. 

S informací o tomto souboji k nám přišla stanice ESPN, s níž nově UFC od tohoto roku spolupracuje. Co nevidět by měl být duel připsán i na oficiální stránky organizace.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!