top fight logo export web
e7b6702f0824d64c1f334e8f2511e2965f5df1d8

S boxem jsem začal, abych poznal, kam až sahají moje možnosti… a taky abych utekl před holkami, žertoval Štáfek

Herec Jakub Štáfek, s nímž se známe zejména ze seriálu Ulice nebo Vyšehrad, na konci minulého roku oficiálně vyměnil filmové plátno za bojové pódium, kde se dle vlastních slov snaží přijít na jiné myšlenky.

„Potřeboval jsem se trochu zabavit a box je ideální sport. Jakmile při něm totiž člověk začne myslet nad něčím jiným, pak dostane ránu,“ vysvětloval důvod svého přesunu.

„Já sám jsem chtěl zjistit, kam až sahají mé možnosti. A ty jsem se pak snažil posouvat ještě dál,“ pokračoval.

Jak to všechno začalo? Nezdravý životní styl, stálé herecké vytížení a také velký zájem ze strany fanynek… pro někoho splněný sen, pro Štáfka to byl ovšem signál, že je na čase udělat něco pro své zdraví.

Ještě v loňském létě se dostavily první tréninky v boxu a následně přišla i příležitost předvést se během prosince při ostré zkoušce v Lucerně. A věřte nevěřte, Jakub svůj první profesionální duel dokonce vyhrál.

Vzhledem k tomu nastala otázka, zdali přijde nějaké pokračování, a i když se tehdy ještě s úplnou přesností nevědělo, tak dnes to je jisté. Jakub se v rámci Projectu X2, jenž pořádá Oktagon MMA, představí v kleci po boku Petera Benka.

„Pro mě to bylo buďto teď, anebo nikdy. Rozhodl jsem se, že to je lepší nyní, protože mi za chvíli bude třicet, a to už se potom budu jen těžko do něčeho nutit,“ uváděl, co ho vedlo přijmout tuto výzvu.

Scénář jeho nadcházejícího souboje zatím nedokážeme předpovědět, což nedokáže ani on sám, ale údajně tu jde hlavně o sportovní vyžití… a také o únik ze spárů fanynek.

„Sport dává lidem řád, takže jsem opravdu spokojený. A já osobně se bojovým sportům začal věnovat hlavně i proto, abych utekl před holkami,“ dodal seriálový herec, který slibuje, že ho tato nová zkušenost neodtrhne od hraní či režírování.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!