Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

S boxem jsem začal, abych poznal, kam až sahají moje možnosti… a taky abych utekl před holkami, žertoval Štáfek

Herec Jakub Štáfek, s nímž se známe zejména ze seriálu Ulice nebo Vyšehrad, na konci minulého roku oficiálně vyměnil filmové plátno za bojové pódium, kde se dle vlastních slov snaží přijít na jiné myšlenky.

„Potřeboval jsem se trochu zabavit a box je ideální sport. Jakmile při něm totiž člověk začne myslet nad něčím jiným, pak dostane ránu,“ vysvětloval důvod svého přesunu.

„Já sám jsem chtěl zjistit, kam až sahají mé možnosti. A ty jsem se pak snažil posouvat ještě dál,“ pokračoval.

Jak to všechno začalo? Nezdravý životní styl, stálé herecké vytížení a také velký zájem ze strany fanynek… pro někoho splněný sen, pro Štáfka to byl ovšem signál, že je na čase udělat něco pro své zdraví.

Ještě v loňském létě se dostavily první tréninky v boxu a následně přišla i příležitost předvést se během prosince při ostré zkoušce v Lucerně. A věřte nevěřte, Jakub svůj první profesionální duel dokonce vyhrál.

Vzhledem k tomu nastala otázka, zdali přijde nějaké pokračování, a i když se tehdy ještě s úplnou přesností nevědělo, tak dnes to je jisté. Jakub se v rámci Projectu X2, jenž pořádá Oktagon MMA, představí v kleci po boku Petera Benka.

„Pro mě to bylo buďto teď, anebo nikdy. Rozhodl jsem se, že to je lepší nyní, protože mi za chvíli bude třicet, a to už se potom budu jen těžko do něčeho nutit,“ uváděl, co ho vedlo přijmout tuto výzvu.

Scénář jeho nadcházejícího souboje zatím nedokážeme předpovědět, což nedokáže ani on sám, ale údajně tu jde hlavně o sportovní vyžití… a také o únik ze spárů fanynek.

„Sport dává lidem řád, takže jsem opravdu spokojený. A já osobně se bojovým sportům začal věnovat hlavně i proto, abych utekl před holkami,“ dodal seriálový herec, který slibuje, že ho tato nová zkušenost neodtrhne od hraní či režírování.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin