top fight logo export web
Ilic Vemola

S Vémolou může být odveta! nevylučuje Ilič. Tentokrát ale ve střední váze

Joker Ilič hodlá před českými fanoušky ještě prokázat své kvality a klidně i odčinit porážku proti Karlosu Vémolovi.

Po 23. červenci si z něj diváci dělali srandu. Po všech těch řečech během propagace zápasu nechal Ilič svoji obávanou srbskou sílu nejspíše někde v šatně a podlehl českému Terminátorovi v prvním kole na submisi.

Odčinění porážky přišlo již po měsíci. Joker sebral veškerou svou motivaci a promítl ji hned v úvodu souboje proti legendárnímu Alexanderovi Shlemenkovi. Když se radoval z výhry, tak oznámil, že si nyní jde vyřizovat účty do Oktagonu, kde má znovu usilovat o titul šampiona. Tentokrát už ovšem ne z polotěžké, nýbrž střední váhy.

„Již na tiskové konferenci jsem mluvil o tom, že budu velkým problémem pro všechny střední váhy,“ informoval Ilič, který tak více než jasně naznačil, že i on bude mít políčeno na titul, jenž má aktuálně v moci Patrik Kincl.

vemola ilic hadky stvanice

„V duelu s Vémolou jsem vážil 94 kg, protože jsem v podstatě nic neshazoval. Lidé si ani nedokáží představit, jak velký rozdíl umí udělat 10 kilogramů. Pokud jsem s tímto hmotnostním deficitem bojoval proti nejlepšímu zápasníkovi Oktagonu, tak si představte, jaký úplně jiný příběh budu psát ve střední váze! To ale už brzy všichni poznáte!“ navnadil.

Tady se jen hodí připomenout, že se do střední váhy chystá i Karlos Vémola, který by si na konci současného roku rád dal zápas s lepším z dvojice Patrik Kincl vs. Alex Lohoré. Bude-li se plánovat tady zdržet, klidně se může stát, že si pak s Iličem dá odvetu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!