top fight logo export web
072c3654e062c267e175e1d8367965f896956208

Šampion Blachowicz: Bude lepší, když Procházka v bitvě s Reyesem padne

Polotěžká váha nám v následujících týdnech nabídne hodně zajímavých soubojů. Už na začátku března nás čeká turnaj UFC 259, kde se dočkáme soubojů Blachowiz vs. Adesanya a Santos vs. Rakic.

Ještě více se ale domácí fanoušci těší na začátek května, kdy uvidí v kleci Jiřího Procházku, který změří síly s Reyesem. Co si o blížícím se zápasu Jirky myslí Polák Jan Blachowicz?

„Když ten souboj vyhraje Dominick Reyes, tak to pro mě bude lepší. Toho už jsem totiž jednou sundal a vím, jak na něj. Procházka je navíc tak trošku můj soused. Je z České republiky a já jsem se na českých hranicích narodil. Možná bychom mohli být i kamarádi. Tak uvidíme, jak to dopadne,” podělil se Jan Blachowicz o svůj pohled na nadcházející Jirkův zápas.

Z vyjádření Jana jasně plyne, že by byl spokojenější s výhrou Reyese, protože toho už jednou porazil. Jiří Procházka je nevyzpytatelný bojovník, který je hodně svůj. Špatně se čte a nikdy nevíte, odkud vám přilítne. Není se proto čemu divit, že by si Blachowicz oddechl, kdyby se Reyesovi podařilo Jirku porazit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.