Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Šampion Oktagonu na kolenou! Kozma v Rusku prohrál, jeho vítězná série končí – VIDEO

Šampion Oktagonu na kolenou! Kozma v Rusku prohrál, jeho vítězná série končí – VIDEO

Český Pink Panter David Kozma (26-11-0) se během sobotního odpoledne představil v Jekatěrinburgu na turnaji RCC 7, kde se utkal s Romanem Mukhamedshinovem (8-2-0). Současný šampion velterové váhy Oktagonu MMA svému sokovi podlehl ve třetím kole na škrcení.

Kozma zažil skvělý vstup do bran ruské organizace, když letos v květnu v jednoznačném bodovém rozhodnutí porazil Alexeye Shurkeviche. Jednalo se o soupeře, který loni rovněž na body porazil právě Mukhamedshinova, tudíž se tento zapeklitý kruh nyní uzavřel.

Pink Panter se svého protivníka po většinu zápasu snažil kontrolovat na zemi, ve druhém kole to dokonce neměl daleko od úspěšného zakončení, ale právě v tomto ohledu se ukázala pověstná odolnost Rusů.

Nakonec to byl sám pětadvacetiletý progresivní borec, který tyto nevýhodné pozice dokázal přetavit ve svůj prospěch. Chvíli po začátku třetího kola se mu podařilo na zemi přetočit, dostat Kozmu pod sebe a nasadit škrcení, které se ukázalo jako vítězné.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin