top fight logo export web
35d8a4ae5e6476eed2ffc63d66981cd092957acc

Shazování váhy na UFC Fight Night Praha, Pudilové chybí pět kilogramů

Českou MMA zápasnici Lucii Pudilovou čeká v sobotu 23. února nejdůležitější zápas v kariéře. Během galavečera UFC Fight Night se totiž do oktagonu postaví proti zkušené Američance Liz Carmouche. Protože bojují v kategorii muší váhy, rodačku z Příbrami čeká nepříjemné shazování kilogramů.

Čtyřiadvacetiletá Pudilová v UFC doposud zápasila v bantamové váze (56.7 kg – 61.2 kg), jenže její sobotní zápas v Praze s Carmouche v kategorii muší váhy tedy v rozpětí 52.2 kg – 56.7 kg.

Kromě tvrdého tréninku tak musela svěřenkyně Ladislava Erdélyiho radikálně hubnout, ale před pátečním vážením stále není tam, kde by měla být a kilogramy musí nekompromisně pryč.

Českou MMA zápasnici Lucii Pudilovou čeká v sobotu 23. února nejdůležitější zápas v kariéře

„Budu chodit do vany a hodně se potit,“ prozradila recept na to, jak chce přes noc shodit pět kilogramů. Úbytku síly se však nebojí a jak sama říká, fyzicky se cítí velmi dobře. „Poslední trénink jsem měla dnes ráno (čtvrtek) a cítím se velmi dobře,“ dodala. Celý galavečer UFC Fight Night můžete sledovat  v sobotu 23. února na stanici Nova Sport 2 od 17:00, nebo na internetovém portálu VOYO.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.