Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Shevchenko: Pudilová je dobrá postojářka, ale myslím si, že ještě není tak zkušená, aby mě mohla porazit

Jediná česká zástupkyně v řadách UFC bude již tuto sobotu bojovat jak o svou čest, tak i o svou budoucnost. Její poslední bilance čítá dvě po sobě jdoucích prohry a má-li si svou hlavu zachovat, potřebuje nutně vítězství. Proti však bude sestra slavné šampionky Valentiny, a sice Antonina Shevchenko, která již s předstihem sebevědomě hlásí, že si na české zápasnici smlsne.

„V dalším utkání mě zajímá jenom výhra, nic jiného si nepřipouštím,“ reagovala statná bojovnice z Kyrgyzstánu, která je velmi obávanou mistryní v Muay Thai, kde posbírala 39 výher a pouze jedinou porážku.

„Lucka je dobrá postojářka, ale myslím si, že ještě není tak zkušená, aby mě mohla porazit. Určitě na mě bude chtít vyvinout tlak, s tím počítám, a tak jí nedovolím hrát její hru. Já přijdu se svou taktikou, ona zase se svou. Na konci uvidíme, která z nás byla úspěšnější,“ svěřovala se Shevchenko.

Obě dvě zápasnice, které se proti sobě již tuto sobotu postaví, svůj poslední duel prohrály. V případě Antoniny se jednalo o první porážku pod pravidly MMA (7-1-0), ke které došlo formou split decision, tedy velmi těsného bodového rozhodnutí.

„Prohry jsou něčím, co nechce nikdo z nás, ani já ne. Bohužel když už přijdou, měl by si z nich člověk vzít to nejdůležitější, aby vás to pak motivovalo jít dopředu. I já si z toho hodlám vzít to nejlepší, a proto se v dalším zápase soustředím jenom na výhru,“ dodávala příští soupeřka Pudilové.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin