top fight logo export web
2278a36a38279508cca761d4b86f6dbecd2c7ce3

Slavnostní udílení cen pod záštitou Czech MMA Association: Petr Khru Macháček trenérem roku

V sobotu 15. prosince proběhlo první slavnostní udílení cen pod záštitou organizace MMAA. Protože se jednalo o exkluzivní akci, odpovídalo tomu samozřejmě i místo. Vše se uskutečnilo v unikátní restauraci AUREOLE FUSION RESTAURANT & LOUNGE ve 27. patře. 

Slavnostní udílení cen pod záštitou Czech MMA Association

Celkem bylo vyhlášeno sedm kategorií a na výběru nominovaných se podílelo samotné MMAA i několik přizvaných osobností české MMA scény. Trenérem roku se stal Petr Khru Macháček a nejlepším bojovníkem Jakub Tichota, oba Hanuman Gym Praha. Výkon roku si zasloužil Peter Gabal. Nechyběla ani osobnost roku, kterou je Lucie Pudilová.

Nejlepší bojovnice: Tereza Bledá
Nejlepší bojovník: Jakub Tichota
Nejlepší pořadatelský klub MMAA: AtomGym Plzeň
Nejlepší rozhodčí: Jakub Muller
Nejlepší trenér: Petr Khru Macháček
Osobnost MMAA roku 2018: Lucie Pudilová
Výkon roku: Peter Gabal

Nejlepší trenér: Petr Khru Macháček

Zároveň nám organizace MMAA představila další novinky. Můžeme se těšit na turnaje pro děti od 10 do 17 let a Semi – pro MMA ligu, což bude jakýsi „mezistupeň“ mezi amatérským a profi MMA zápasy. 

„Když jsem v roce 1991 začínal s thajským boxem a ultimatními zápasy, tak jsem snil o tom, že „jednou“ budou naši bojovníci, trenéři a lidí okolo mít takové své předávání „Oscarů“.. A je to tady. Díky všem, kdo se o to zasloužili.“ okomentoval akci Petr Khru Macháček.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.